Ana Sayfa Urfa Haberleri AK PARTİLİ VEKİL İSTİFA ETTİ

AK PARTİLİ VEKİL İSTİFA ETTİ

AK Parti Kayseri milletvekili Ahmet Öksüzkaya, sosyal medyadan yaptığı duyuru ile partisinden istifa ettiğini açıkladı.

Giriş Tarihi: 30 Mart 2014 Pazar 18:53
AK PARTİLİ VEKİL İSTİFA ETTİ

Sosyal paylaşım sistesi Twitter üzerinden açıklama yapan milletvekili Ahmet Öksüzkaya, son zamanlar demokrasi, hukuk ve uzlaşma konularındaki parti politikaları ile şahsi görüşlerinin uyuşmadığını belirtti. Özsüzkaya'nın takipçileriyle paylaştığı açıklaması şöyle:

"2002 yılından beri, özellikle ilk iki dönemde yapılan icraatlarla hem yurt içinde hem de yurt dışında yıldızı parlayan bir ülke konumuna gelmemizde mensubu olduğum partinin katkısı büyüktür. Milletimiz ve dünya milletleri bu gelişmeleri takdirle karşılamıştır. Ancak, üzülerek görüyorum ki; son zamanlar da demokrasi, hukuk ve uzlaşma konularındaki parti politikaları ile şahsi görüşüm uyuşmamaktadır. Be nedenle Adalet ve Kalkınma Partisi’nden istifa etme kararı almış bulunuyorum. Bu güne kadar birlikte çalıştığım tüm arkadaşlarımdan haklarını helal etmelerini temenni ediyorum. Milletimize ve şehrime bağımsız olarak hizmet etmeye devam edeceğim."

Ahmet Öksüzkaya'nın bu açıklamasından önce Ankara'da oyunu kullandıktan sonra Kayseri'ye gelen Enerji Bakanı Taner Yıldız, milletvekili Ahmet Öksüzkaya ile görüştü. Ancak, Bakan Yıldız'ın, Öksüzkaya'yı istifa kararından vazgeçiremediği belirtildi. KAYSERİ, (DHA)

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star