Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Güncel AK PARTİLİ VEKİL OĞLUNU EVLENDİRDİ, DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU

AK PARTİLİ VEKİL OĞLUNU EVLENDİRDİ, DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU

AK Parti Şanlıurfa Millitvekili Seyit Eyüpoğlu'nun oğlunun Ankara'daki düğününde geline bol bol altın takıldı, dolarlar havada uçuştu.

Giriş Tarihi: 3 Ocak 2014 Cuma 03:58
AK PARTİLİ VEKİL OĞLUNU EVLENDİRDİ, DOLARLAR HAVADA UÇUŞTU

Ak PARTİ Şanlıurfa Millitvekili Seyit Eyüpoğlu'nun oğlu Ömer Eyüpoğlu ile Derya Gülel,Ankara ATO Congresium'da düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Düğüne TBMMBaşkanı Cemil Çiçek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti MKYK üyesi Abdülkadir Aksu'nun yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

HALAY ÇEKEN DAVETLİLERE DOLAR YAĞMURU

Halay çeken davetlilerin üzerine dolarların yağdırıldığı düğünde, geline yüklü miktarda altın takıldı.

AK Parti Şanlıurfa Millitvekili Seyit Eyüpoğlu'nun avukat oğlu Ömer Eyüpoğlu ile Endüstri mühendisi Derya Gülel, Ankara ATO Congresium'da düzenlenen düğünle dünya evine girdi. Düğün törenine TBMM Başkanı Cemil Çiçek, Çalışma ve Sosyal Güvenlik BakanıFaruk Çelik, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, Ak Parti MKYK üyesiAbdülkadir Aksu'nun yanı sıra bazı milletvekilleri ile çok sayıda davetli katıldı.

EVLİLİK CÜZDANINI CEMİL ÇİÇEK VERDİ

Ömer Eyüpoğlu ile Derya Gülel'in nikah şahitliğini, Cemil Çiçek, Abdulkadir Aksu, Faruk Çelik ve Ak Parti Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya yaptı. Evlilik cüzdanını geline teslim eden TBMM Başkanı Cemil Çiçek, genç çifti tebrik edip mutluluk diledi. Yöresel türkülerin söylendiği düğünde Abdülkadir Aksu ile Elazığ Milletvekili Necati Çetinkaya, davetlilerle birlikte halay çekti, Çetinkaya, yerel sanatçının söylediği türkülere eşlik etti. Söylenen türkülerin ardından Cemil Çiçek'in milletvekili Çetinkaya'ya yaptığı espri ise renkli anların yaşanmasına neden oldu.

DAVETLİLER DOLAR ATMAK İÇİN BİRBİRİYLE YARIŞTI

Düğüne katılan davetliler, halay çekenlerin üzerine dolar atmak için birbirleriyle yarıştı. Atılan dolarları, görevliler topladı. Gelin ve damada yüklü miktarda altın takıldı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Başkan Ekinci’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Başkan Ekinci’den Cumhuriyet Bayramı Mesajı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık