Ana Sayfa Siyaset Ak Partili Yılmaz, Geri Adım Attı!

Ak Partili Yılmaz, Geri Adım Attı!

Dün basın açıklaması yapacağı yönünde beyanatlar veren AK Parti Karaköprü Beldesi eski başkanı Mahmut Yılmaz, açıklamasını ileri bir tarihe ertelediğini söyledi.

Giriş Tarihi: 6 Aralık 2011 Salı 12:29
Ak Partili Yılmaz, Geri Adım Attı!
AK Parti Karaköprü Belde Başkanlığı seçimlerine itiraz ederek seçim öncesi 100 delegenin listelere kayıt ettirilerek usulsüzlük yapıldığını iddia eden ve dün basın açıklaması yapacağı yönünde beyanatlar veren AK Parti Karaköprü Beldesi eski başkanı Mahmut Yılmaz, açıklamasını ileri bir tarihe ertelediğini söyledi.

İl yönetiminin bilgisi dahilinde usulsüzlük yapıldığını iddia eden ve belgeleri dünkü basın açıklamasında açıklayacağını duyuran Yılmaz, sabah saatlerinde basın mensuplarını arayarak açıklamasını ileri bir tarihe ertelediğini duyurdu. Akşam saatlerine kadar cep telefonunu kapatarak ulaşılamayan Yılmaz daha sonra İpekyol’a yaptığı açıklamasında, “Üzerimde çeşitli baskılar var. Bende şimdilik bir açıklama yapmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Ama iddia ettiğim tüm belgeleri kameraların önünde açıklayarak yapılan usulsüzlüğü göstereceğim. Çok kısa bir süre sonra iddialarımın doğru olduğunu herkes görecektir” dedi. 
(ipekyoluhaber)


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık