Ana Sayfa Urfa Haberleri AK Partinin Zeynep ablaları

AK Partinin Zeynep ablaları

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu ile Zeynep Müjde Sakar, bayan olmalarına rağmen şehir-köy demeden kap kapı dolaşıp destek istiyorlar.

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2011 Salı 14:57
AK Partinin Zeynep ablaları
- 12 Haziran Genel Seçimlerine az bir zaman kala AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayları Doç.Dr. Zeynep Karahan Uslu ile Zeynep Müjde Sakar, bayan olmalarına rağmen şehir-köy demeden kap kapı dolaşıp destek istiyorlar.

     Her gittikleri yerlerde “Zeynep Abla” olarak çağrılan AK Partinin Zeynep ablaları, Karahan Uslu ve Müjde Sakar, bayanların ve çocukların sevgi gösterileriyle karşılaşıyorlar.

     Vatandaşlara AK Parti Hükümetinin yaptıkları hizmetleri ve bu dönemde Şanlıurfa’ya yapılacak olan hizmetleri anlatan AK Partinin Zeynep ablaları, Karahan Uslu ve Müjde Sakar, “Şanlıurfa’nın ve ülkemizin çehresini değiştiren ve dünyada saygınlık kazandıran AK Partidir. AK Parti, insanlarımız arasında hiçbir zaman ayrıcalık yapmamış ve yapmaz da. AK Parti bu dönemde Doğu-Batı şehirleri arasındaki gelişmişlik farkını da ortadan kaldıracak yatırımlar yapacaktır. Hele Devlet bakanımız Faruk çelik7in Şanlıurfa’dan aday gösterilmesini ardından yapılan ilk iş il genelinde sorunları belirlemek ve belli bir plan dahilinde çözme gayreti içersine girmek olmuştur” dediler. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star