Ana Sayfa Urfa Haberleri AKBAŞ,ESNAFIN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİ

AKBAŞ,ESNAFIN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİ

Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı iktisatçı Hasan Akbaş,Seçim çalışmalarına ara vermeden Sebzeciler ve Komisyoncular Dernek Başkanı Faruk Akbaş'ı ziyaret etti.

Giriş Tarihi: 21 Mart 2015 Cumartesi 13:59
AKBAŞ,ESNAFIN SORUNLARINI YERİNDE İNCELEDİ

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren ve esnafın derdini yakinen takip eden  Hasan Akbaş,STK Başkanlarına ziyaret gerçekleştirerek sorunları ilk ağızdan dinledi.

 Her kesimden takdir gören Akbaş,Sebzeciler ve Komisyoncular Dernek Başkanı Faruk Akbaş tarafından sıcak karşılandı.

Yeni çıkan hal yasasının esnaf için yarattığı sorunların çözülmesi gerektiğini belirten Akbaş, 'Bu tür yasaların çıkarılmadan önce esnafa danışılıp bir tablo çıkartılarak yasanın uygulamaya geçilmesi gerektiğini ifade etti.

 ŞASEMKOM Başkanı Faruk Akbaş ise,  Halkların Demokratik Partisi (HDP) Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı iktisatçı Hasan Akbaş'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek Şanlıurfa'nın sorunları hakkında bilgi alış verişinde bulunduklarını ifade etti.

 

YORUMLAR
  • yorum2015-03-23 10:49:44Urfalı B

    Şimdi seçilene kadar Şanlıurfa'nın şimdiye kadar tanımadıkları ve göremedikleri yerler giderler bütün esnafı gezerler çok vaadeler yaparlar işleri bitimi ve gayri ihtiyarı seçililerseler hiç bir şey hatırlamazlar kendi menfaatleri hatırlarına gelir

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star