Ana Sayfa Urfa Haberleri Akbıyık’a Her Kesimden Destek

Akbıyık’a Her Kesimden Destek

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Aday Adayı Abuzer Akbıyık’a her kesimden destek sürüyor.

Giriş Tarihi: 7 Nisan 2011 Perşembe 04:56
Akbıyık’a Her Kesimden Destek
Ticaret Odası Başkanı Sabri Ertekin yaptığı açıklamada “İşini ciddiyetle yapan bir insandır, Her ne yapmışsa düzgün bir şekilde yapmıştır. İnşallah bu işinde de başarılı olur diye düşünüyoruz” diyerek Akbıyık’a destek verdi.  Çeşitli gazetedeki köşe yazarlarından Ahin Güneş, Müslüm Aktürk, Fuat Rastgeldi, Fuat Kürkçüoğlu ve Memduh Onay yazılarında yer vererek Abuzer Akbıyık’ı desteklediklerini ve mecliste görmek istediklerini belirttiler.

 

Akbıyık’a destekle ilgili gazetelerde yayınlanan yazılardan bir bölüm aşağıdaki gibidir.

 

ABUZER AKBIYIK'A TAM NOT

 

Urfapress Gazetesi/Haber

 

Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sabri Ertekin ziyaret sırasında yaptığı açıklamada “ Abuzer bey uzun zamandan beri tanıdığımız bir arkadaşımız, İşini ciddiyetle yapan bir insandır. Her ne yapmışsa düzgün bir şekilde yapmıştır. İnşallah bu işinde de başarılı olur diye düşünüyoruz. Gerçekten Urfa’nın daha çok yol alması lazım. Çok yol alması içinde gerçekten bu şekilde başarılı çalışkan arkadaşlara ihtiyacımız var. İnşallah hayırlı olur. Allah hayırlı uğurlu etsin.” dedi.

 

Yazının tamamı

http:// www. urfapress. net/haberoku.php?id=22433

 

 

ABUZER AKBIYIK

 

HİZMET GAZETESİ / Fuat Rastgeldi/Köşe Yazarı

             

E-Posta: [email protected]

 

Bugün yaşayan Urfa sevdalılarından biri de Muhasebeci Abuzer Akbıyık'tır. 24. Dönem Meclise girecek parlamenterlerimiz Bakanlık yapabilecek kapasitede olmalıdır.  İşte bunlardan birisi de Abuzer Akbıyık'tır.  Maliye  Bakanlığını ve Kültür Bakanlığını rahatlıkla yapabilecek kapasitededir. Abuzer beyin arkasında aşireti, değneği, ağalığı,. Büyük parası, yalanı yoktur. Onun arkasında eserleri  ve temiz bir geçmişi vardır. Aydın Urfalılar tarafından çok  sevilen bu hemşerimizi Mecliste görmek istiyoruz. 

                 

Tarih: 06.04.2011

 

Yazının tamamı

http:// www. urfahizmet. com/Default.aspx?pid=12&authid=24

 

 

ADAYLIĞA KİM DAHA YAKIN

 

URFA HABER/ Ahin Güneş/Köşe Yazarı

[email protected]

 

Abuzer Akbıyık: Ömrünü Şanlıurfa kültürüne adamış, eğitimli, donanımlı ve üretken biri. Bu güne kadar soy isminin ilk hecesine ters düşen bir durumunu duymadım. görmedim. Tam bir Urfa sevdalısı.

 

Yazının tamamı

http://www.urfahaber.net/yazar/adayliga-kim-daha-yakin-42.html

 

 

FİGURAN MİLLETVEKİLİ İSTEMİYORUZ
Urfapress Gazetesi/ Müslüm Aktürk /Köşe Yazarı
………
Aday adayları arasında pırlanta gibi isimlerden biri de Abuzer Akbıyık… Sayın Akbıyık, “Fırsat bu fırsat, AK Parti’den kapağı atarsam seçilirim” zihniyetinde değil… “İçini mi okumuşsun?” diyebilirsiniz. İçini okumamışız ama dıştan kendini mali müşavir, yatırım danışmanı, folklor araştırmacısı ve yazar olarak Şanlıurfa’ya tam 30 yıldır hizmet ederek belli ediyor. Şanlıurfa için konuşan, yazan, kitaplar yayınlayan ve birçok vakıf ve dernekte görev alan Sayın Akbıyık’ın da, TBMM’de Şanlıurfa’yı layıkıyla temsil edeceğine inanıyoruz.

Tarih: 17.03..2011
Yazının tamamı
http://www. urfapress. net/koseyazisioku.php?id=4294

AKP VE HEDEFİ 12'DEN VURABİLMEK
Urfapress Gazetesi/ Fuat Kürkçüoğlu/Köşe Yazarı
………..
İşte Urfa’nın İkinci Kurtuluş mücadelesini yürütebilecek, İkinci kuşak “ONİKİLER”İ.
“Osman GÜZELGÖZ- Abuzer AKBIYIK- Ferhat ŞELLİ- Fevzi DEMİRKOL- Yusuf KÜRKÇÜOĞLU- Fevzi ÖZKAYA- M.Ali CEVHERİ- Müslüm TÜYSÜZ- Selami YILDIZ- Abdülkadir AÇAR- Halil POLAT ve Abdülkerim GÖK” Sizi bilmem, benim hayal dünyamda gezinen isimler bunlar. Kaçta kaç tutturacağımı da şimdiden merak ediyorum. Hayırlı ve uğurlu olur inşallah.
Tarih: 17.03.2011


Yazının Tamamı

http://www. urfapress.net/ koseyazisioku.php?id=4296

 

ABUZER AKBIYIK KİM
Şanlıurfa Olay Gazetesi/Memduh Onay/Köşe Yazarı
…………….
Şanlıurfa"nın Problemlerini kendine iş edinen, Memleket menfaatini şahsi menfaatinin üstünde tutan, İlin sorunlarını Ankara"ya taşıyacak, takip edip çözecek kabiliyette bilgili, becerikli, tecrübeli, dürüst, kültürlü, konuşmasını bilen, bakanlık yapabilecek düzeydeki birikimli vatanını Milletini seven adaylar desteklenmeli.Yani kısacası işi ehline vereceksin. İşte bunlardan biride benim her zaman her konuda  yanında olduğum desteklediğim aday adaylarından biridir Abuzer Akbıyık.
Tarih: 24.03.2011


Yazının Tamamı

http:// www. sanliurfaolay. com/yazar/3117-abuzer-akbiyik-kim.htm
Ruha TV izlemek için tıklayın...
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık