Ana Sayfa Urfa Haberleri Akçakaleli Ülkücüler iftar yemeğinde buluştular

Akçakaleli Ülkücüler iftar yemeğinde buluştular

Akçakaleli ülkücüler Akçakale Ülkü Ocakları Başkanı Halil Kurtboğan tarafından düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.

Giriş Tarihi: 5 Ağustos 2013 Pazartesi 06:22
Akçakaleli Ülkücüler iftar yemeğinde buluştular

Akçakale Ülkü Ocakları Başkanı Halil Kurtboğan tarafından düzenlenen iftar yemeğine MHP Şanlıurfa İl Başkanı İbrahim Özyavuz, Şanlıurfa Ülkü Ocakları Başkanı Mustafa Nargülü ve Ülkü Ocakları üyeleri Akçakale MHP İlçe Başkanı Ali Aykut, MHP Akçakale Belediye Encümeni Abdulnur Yeşildağ ve Akçakaleli ülküceler iftar yemeğine katılım gösterdi.


Akçakale Ülkü Ocakları Başkanı Halil Kurtboğan yapmış olduğu açıklamada:

 


Bizleri kucaklaştıran Cenab-ı Allah'a şükürler olsun Akçakale Ülkü Ocakları ile Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatının temsilcilikleri ile birlikte Ramazan ayının ruhuna uygun bir şekilde iftar programı düzenledik. Bu tür programlarda ülküdaşlarımız bir araya geliyor, küslükler son buluyor, birlik ve beraberlik duyguları pekişiyor. Kırgınlıkları, küskünlükleri, şahsi düşünceleri bir kenara bırakarak ülkücüye yakışan bir soğukkanlılık ve sorumluluk duygusuyla hareketimizi başarıya ulaştırmanın derdini üstlenmeliyiz.

 

Bu duygu ve düşüncelerle hepinizin mübarek Ramazan ayını tebrik ediyorum. Bu programda bizleri biraya getiren birbirinden kıymetli ocak ve parti teşkilatına teşekkürlerimi sunuyor. Sizleri Cenab-ı Allah'a emanet ediyorum" şeklinde konuştu.

 

Haber: Coşkun atan Akçakale

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Urfa Barosu'nda seçimi Tüysüz kazandı

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık