Ana Sayfa Urfa Haberleri AKİL İNSANLAR ŞANLIURFA SURİYE YARDIM PLATFORMUNU ZİYARET ETTİ.

AKİL İNSANLAR ŞANLIURFA SURİYE YARDIM PLATFORMUNU ZİYARET ETTİ.

ENSAROĞLU "SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI İKTİDARA TALİP OLMAYAN FAKAT İKTİDARI BELİRLEYEN KURULUŞLARDIR.

Giriş Tarihi: 18 Mayıs 2013 Cumartesi 11:01
AKİL İNSANLAR ŞANLIURFA SURİYE YARDIM PLATFORMUNU ZİYARET ETTİ.

Barış sürecini vatandaşlarla paylaşmak için Şanlıurfa'ya gelen Akil insanlar heyeti,Suriye insani yardımlaşma platformunu ziyaret etti.

Heyeti 60 sivil kuruluş başkan ve başkan yardımcıları karşıladı.
Platform başkanı Osman Gerem yapmış olduğu konuşmasında,  "Akil insanlar heyetine ve katılan sivil toplum kuruluşları hoşgeldiniz. Türkiye şu anda zor bir dönemden geçiyor. Süreci yakından takip ediyoruz.Sorunları birebir takip ediyoruz.Değerli kardeşlerimize, sivil toplum kuruluş başkanlarımızın süreçle ilgili olarak düşüncelerini paylaşacaklar ve soruları olacak teşekkür ederim" dedi. Yılmaz Ensaroğlu yapmış olduğu konuşmada, "Sivil toplum kuruşlarından görüş almak için burdayız. Sivil toplum kuruluşları iktidarı belirleyen ,fakat iktidara talip olmayan kuruluşlardır. Çözüm sürecinde insanların düşüncelerini öğrenmeye çalışıyoruz. Bugün Urfa'da bunu yapıyoruz. Bu düşünceleri harmanlayacağız. Sorunları ,değerlendirmeleri, analizleri alacağız.Teşekkür ederim" dedi.
Akil Grup Başkanı Yılmaz Ensaroğlu, 60 sivil kuruluş tarafından kurulmuş olan platform başkan ve başkan yardımcıları ile yaklaşık 2 saat basına kapalı olarak görüştü.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık