Ana Sayfa Urfa Haberleri AKILLI BİNADA SONA GELİNDİ

AKILLI BİNADA SONA GELİNDİ

Kaba inşaat çalışmaları tamamlanan Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın ince işçilik çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Giriş Tarihi: 31 Temmuz 2014 Perşembe 18:21
AKILLI BİNADA SONA GELİNDİ

Türkiye’deki borsalar arasındaki önemini koruyan Şanlıurfa Ticaret Borsası yaptırdığı yeni hizmet binasının kaba inşaat çalışmalarını tamamladı.

Dış cephe çalışmalarının %90’ı biten bina ile ilgili açıklamada bulunan Şanlıurfa Ticaret Borsası Meclis Başkan Yardımcısı ve Şanlıurfa Ticaret Borsası İnşaat Komisyonu Başkanı Ali Caz, borsa üyelerine ve Şanlıurfa’ya son teknolojik sistemlerle donatılmış akıllı hizmet binası kazandırmak için çalıştıklarını söyledi.

 

Şanlıurfa Ticaret Borsası İnşaat Komisyonu üyeleri ile kente prestijli bir bina kazandırmak için yoğun mesai ile çalıştıklarını belirten Caz, 2014 yılı sonunda binanın hizmete açılmasını planladıklarını ifade etti.

 

Emek veren herkese teşekkürlerini ileten Caz, binanın dış cephe ve kaba inşaat çalışmalarının bitmek üzere olduğunu,  ince işçilik ihalelerinin ise yapıldığını kaydetti.

 

Paşabağı Mahallesi’nde (Eski Koşu Meydanı)’nda 3 bin 9 yüz 96 metrekare alan üzerine kurulu olan Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın Yeni Hizmet Binası 12 kattan oluşuyor. Bina; iki bodrum, zemin, asma kat ve 8 normal kattan oluşuyor.  Kentin en prestijli binası olması beklenen Şanlıurfa Ticaret Borsası’nın Yeni Hizmet Binası’nın içerisinde 1000 kişilik konferans salonu, laboratuarlar ve satış salonları yer alacak.

 

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star