Ana Sayfa Urfa Haberleri Akman Birecik’te esnaf ziyaretinde

Akman Birecik’te esnaf ziyaretinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, seçim çalışmaları kapsamında Birecik ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Giriş Tarihi: 6 Haziran 2011 Pazartesi 20:00
Akman Birecik’te esnaf ziyaretinde
     Akşam saatlerine kadar, beraberinde Birecik Belediye Başkanı Faruk Pınarbaşı ile birlikte Birecik ilçesinde esnafı ziyaret eden AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, vatandaşlara bu dönemde neler yapılacağı konusunda bilgiler verip AK Partiye destek olmalarını istiyor.

     Listelerin belirlenmesinin ardından Devlet Bakanı Faruk Çelik ile birlikte Şanlıurfa genelinde ilçeler, beldeler, köyler gezilip sorunların yerinde tesbit edildiğini belirten Yahya Akman, “Bakanımızın öncülüğünde Köy ve Mahalle Muhtarları toplanıp sorunları belirlendi. İlçelerde Kaybakam ve Belediye başkanları ile Sivil Toplum Kuruluşlarının Temsilcileri ile toplantılar düzenlenip sorunlar tesbit edildi. Birçok vatandaşımızın ağzından kendi sorunları ve il genelinde yapılmasının uygun olacağı projeler belirlendi. Daha sonra bütün bunlar Seçim Taahhütnamesi kitapçığında hangi tarihlerde yapılacakları yazıldı. Kitapçıklar şimdi de vatandaşlarımıza dağıtılıyor. Herkes Şanlıurfa’ya nelerin hangi tarihlerde yapılacağını bilmeli. Ona göre değerlendirmeli ve AK Partiye oy vermeli. Yapılmasını isteğini başka projeler varsa da onları da iletmeli ki programa alınmasını sağlayalım” dedi.

     Akman, vatandaşlarımızın 12 Haziran günü mutlaka sandık başına giderek oylarını AK Partiden yana kullanmalarını istediğini söyledi.

    Yahya Akman, akşam saatlerinde ise Seçim bürosunda vatandaşlarla sohbet edip çay içti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star