Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Akman seçim gezilerini sürdürüyor

Akman seçim gezilerini sürdürüyor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yahya Akman, 12 Haziran’da yapılacak olan Genel Seçimler için gezilerini sürdürüyor.

Giriş Tarihi: 21 Mayıs 2011 Cumartesi 07:37
Akman seçim gezilerini sürdürüyor
     Seçim çalışmaları kapsamında bazı Sıra Gecesi guruplarını da ziyaret eden - AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Yahya Akman, vatandaşlarla sohbet edip, sorunlarını ve taleplerini dinliyor.

     12 Haziran günü sandık başına gittiklerinde oylarını yanlış yerlere kullanmamaları önerisinde bulunan Akman, “Biliyorsunuz ki, AK Parti hükümeti öncesinde çok sıkıntılar çektik. Sentlere muhtaç olduk. Memurlarımız maaşlarını alamama korkusu yaşadı. Evlerine doğru dürüst ekmek götüremeyen aileler çoğunluktaydı. Şükürler olsun ki şimdi herkes halinden memnun. Hükümetimizin yaptıklarını görmezlikten gelmek yada inkar etmek nankörlük olur. Hele Başbakanımızı dünya kabul etmiş artık. Gecesini gündüzüne katarak hem Türkiye insanı, hemde İslam alemi ve dünya insanları için elinden geleni yapıyor. Sizden sandık başına gittiğinizde oylarınızı mutlaka AK Partisine vermenizi istiyoruz” dedi.

     Akman, vatandaş ziyaretlerinde hemen herkesin Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a aşırı sevgi ve saygı duyduklarını söylediklerini, bu durumun da kendilerini çok memnun ettiğini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık