Ana Sayfa Siyaset Akman Topdağı ve Eyyubiye’yi gezdi

Akman Topdağı ve Eyyubiye’yi gezdi

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, seçim çalışmaları kapsamında Yakubiye ve Eyyubiye semtlerini gezerek destek istedi.

Giriş Tarihi: 22 Mayıs 2011 Pazar 21:36
Akman Topdağı ve Eyyubiye’yi gezdi
Beraberinde AK Parti Belediye Meclis üyeleri Ekrem Tüysüz ve Mehmet Altun ile birlikte Topdağı ve Eyyubiye semtlerinde esnafı gezerek AK Partiye destek isteyen Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, 12 Haziran’da yapılacak olan genel seçimlerde 12’de 12 milletvekili alabilmek için vatandaşların AK Partiye oy vermelerini istiyor.


Vatandaşın düzenli olarak kendilerinin ziyaret edilmesini istediklerini dile getiren Akman, “Vatandaşlarımız özellikle sorunlarını ve taleplerini iletebilmek ve çözüm bulunması konusunda yardımcı olmaları için Milletvekillerini düzenli olarak belli aralarla görmek istiyorlar. Bizler de bu dönemde Devlet Bakanımız Faruk Çelik’in de dediği gibi her 15 günde bir Şanlıurfa’ya gelerek vatandaşlarımızın arasına katılıp varsa sorunlarını ve taleplerini öğreneceğiz ve çözümü konusunda elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.Yahya Akman, bu dönemde vatandaşların arasına katılacaklarını ve Başbakanımızın dediği gibi çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayıncaya kadar seçim öncesinde de sonrasında da gezmeye devam edeceklerini söyledi.


YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Yavuz: 11 Nisan Projesinde Basiretsizlik Sergilendi

Yavuz: 11 Nisan Projesinde Basiretsizlik Sergilendi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık