Ana Sayfa Urfa Haberleri Akman’dan Birecik ziyareti

Akman’dan Birecik ziyareti

- AK Şanlıurfa Milletvekili Yahya Akman, seçim çalışmaları kapsamında Birecik ilçesinde esnaf ve kamu kurum ve kuruluşlarını gezerek AK Partiye destek istedi.

Giriş Tarihi: 28 Mayıs 2011 Cumartesi 15:14
Akman’dan Birecik ziyareti
     Milletvekili adayı olan Yahya Akman, AK Parti Birecik İlçe Başkanı ve Belediye Başkanı ile Birecik’te esnafı gezdi ve kamu kurum ve kuruluşlarını ziyaret etti.

     Birecik fıstık halleri, Birecik Lisesi ve Birecik Kız Meslek Lisesi Öğretmenleriyle toplantı yaparak bir süre sohbet eden Akman, daha sonra Ayşe-Faruk Pınarbaşı Ticaret Meslek Lisesi ve Hacı Nihat Sözmen Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleriyle de toplantı düzenleyerek onlara seçimin önemini ve Ak Parti hükümetinin icraatlarını anlattı.

     Yahya Akman, Devlet Bakanı Faruk Çelik’in Şanlıurfa’dan aday gösterilmesinin ardından çok şeyin değişeceğine inandıklarını belirterek, “Bakanımız geldiği günden beri gerek kendileri ve gerekse Milletvekili ve aday arkadaşlarımız il genelinde vatandaşlarımızın sorunlarını belirledik. İlimize yapılması gereken hizmetleri planladık. Seçim Taahhütnamesi adı altında kitapçık haline getiriyoruz. Bu kitapçıkta ilimize neler yapılacağı, sorunlarımızın neler olduğu ve hangi tarihte çözüleceği belirtilmiş. Bu kitapçıkları vatandaşlarımıza dağıtacağız ve takipçisi olmalarını isteyeceğiz.Bakanımızın da dediği gibi seçim taahhütnamemize bakın, takip edin ve yapılmayanların hesabını sorun” dedi.

     Akman’ın ziyareti; Birecik hükümet konağını ve esnaf gezileriyle son buldu.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star