Ana Sayfa Urfa Haberleri AKP : Hilvan'da Hanifi Düzme'yle Yola Devam Dedi (foto)

AKP : Hilvan'da Hanifi Düzme'yle Yola Devam Dedi (foto)

Şanlıurfa’ nın Hilvan ilçesinde yapılan Akparti 4 cü olağan konğresi yapıldı. Hilvan ilçesi demir dinlenme tesislerinde yapılan Akparti kongresi yaklaşık 1000 bin kişi katıldı.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2012 Cumartesi 17:27
AKP : Hilvan'da Hanifi Düzme'yle Yola Devam Dedi (foto)
ABDULLAH YİĞİT-URFAHABER
Şanlıurfa’ nın  Hilvan ilçesinde yapılan Akparti 4 cü olağan konğresi yapıldı.
Hilvan ilçesi demir dinlenme tesislerinde yapılan Akparti kongresi yaklaşık 1000  bin kişi katıldı. Divan başkanlığına Av. Nihat Çiftci, üyeler ise Metin Çadırcı ,Cemil Çadak ,Mehmet Eritan ,Erdal Deniz  seçildiler .


Saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan Akparti kongresine  Akparti Şanlıurfa Millet vek.Kasım Gürpınar  ve Mil.vek. Doç.Dr.Zeynep Karahan Uslu ,Akparti il Başkanı  Av.Yusuf Eğilmez ,Akparti Gençlikkoları Başkanı Av. Osman Uludağ Birecik Belediye Başkanı Av.Faruk Pınarbaşı ,Akçakale Belediye Başkanı Abdulhekim Ayhan  ,Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ,Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftci ,Gürakar Belediye Başkanı Recep Küçükçay ,Eyubnebi Belediye Başkanı Mehmet Yıldırım ,Irak  Devletinden  emekli binbaşı Cemal Kamil Kas .Akparti  Birecik ,Akçakale ,Bozova ,Siverek ,Ceylanpınar,Suruç ,ilçe başkanları .Şanlıurfa il genel meclis başkanı Mustafa Yavuz ,Akparti merkez ilçe Başkan yardımcısı Cengiz İzol ,Akparti il kadın kolları başkanı Aysel Göncü , Şanlıurfa Belediyesi Başkan yardımcısı Emin İzol ,il genel meclis üyeleri ve halk ve Akpartililer katıldı.

İlk konuşmayı Akparti ilçe başkanı Hanifi Düzme : Akparti nin ustalılık döneminde bizde çırak olarak şuan   yeni seçildim ben ve yönetimim Başbakanın dediği gibi halkımım hizmetkarıyım .eski Başkan  Hüseyin Erkan a teşekkür ederim .ilçede parti en yüksek seviyey getirmek için Akparti ilçede iktidarla buluştu Belediye Başkanımızla ilçede hizmetin en iyisi yapmaya çalışıyoruz dedi.

Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık ise : Hilvanlı hemşerilerimiz Hilvan bizim için bir tutku  vazgecilmez bir sevdadır .biz hiçbir zaman bu sevdamızdan vazgeçmedik ve vazgecmeyceğiz . bugun 86 yaşında olan ilçemiz şimdiye kadar makus bir kadere terk edilmişti.geçmişten gunumuze  dek yerel yönetimde görevin başına gelenler Hilvan ı hak ettiği yere getirememiştir.

29 mart  martta söz verdiğimiz gibi şimdi halkımızın biz i seçmemizle iktidarla buluşturduk .ilçenin ekonomi   sıkıntısı olan semt pazarını kurduk ,dere yatığı olan kanalizyonların üzerini kapattık .belediye olarak Japon  büyükelçiliğine sunduğumuz  projeyle  kısa adı çatom  olan çok amaçlı  toplum merkezini açtık.şuan eğitim merkezimiz her yönüyle  hazır duurmda ve nisan ayı içinde Japon elçiliği tarfından açılışı yapılacaktır .
Sevgili Hilvanlılar memleket için  ne yapsak azdır .çünkü memleketimin güzel insanların her şeyin en güzeline  ve en iyisine layıktır.geleceğimiz olan çocuklarımız  için yavrularımız için söz verdiğimiz gibi ,oyun alanları tesis ettik , 3 yıl içinde  5 park inşa ettik .
Hedef 2023 yılı olarak Hilvan yılı  olarak calışmalarımız devam edecek ilçe için ne gerekiyorsa en iyisini yapacagız.ilçemizde sorunu olan işsizlik sorunu olan  2011 yılı belediye bünyesinde  park,bahce ive temizlik işlerinden çalıştırılmak üzere  aldığımız işçilerle  işcilik sorunu çözdük bir nebzede olsa .sayın başbakanımız recep Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Faruk Çelik e verdikleri çalışmalardan dolayı teşekkür ederim kongremize gelen tüm konuklara teşekkür ederiz.
Akparti Şanlıurfa mil.vek.Zeynep Karahan Uslu :  Akparti nin Türkiyede aldığı yüzde  48 lik oyla çalışmalara gecen  . Akparti hükümeti  sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ın ülkenin önünü açmıştır .şuan Türkiye nin en iyi yere getirmiştir.sayın Başbakanımız  .Uludere de ölenler bizi  özmüştür . 3 dönemdir  Akparti Hilvan Başkanlığını yapan Hüseyin Alkan ve ekip e teşekkür ediyorum burada  . dedi kongremiz vatana millte Hilvanlılara hayırlı olsun dedi.
Akparti mil.vek .Kasım Gürpınar :   bizler siyasete girdik ülkede iş yapmak için sayın başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve ekip i tam hız Ankarada mecliste çalışmalarımız devam etmekte olduğunu bizler hepimiz bu ülkenin evlatları olarak  hangi dilden olursan ol sonucta bu ülkede yaşıyorsunuz 74 millet yaşıyoruz hepimiz bu ülkenin evlatları olarak sayın Başbakanımız yaptığı çalışmalar göz ününde olduğunu bizler seçimde söz verdiğimiz gibi  her zaman halkımızla beraber olduğumuzu onların sorunları ile birebir çözerek halkımıza hizmet ediyoruz Şanlıurfa halkımızın ve Türkiyenin kim gelirse gelisn kapımız açık  yolumuz açık her şey Türkiye için  diyorum .dedi
Akparti il Başkanı Av.Yusuf Eğilmez ise son olarak ben Hilvan  ilçesindeyim şuan benim  ilçem Şanlıurfa nın  en büyük  % 1.7 üyesi en fazla olan ilçe en erken secimlerde ilçe hizmetin en iyisi yapan ilçe Akparti belediye başkanı ile halkına hizmeti vermeye adamış belediye başkanı Aslan Ali Bayık ve ilçe başkanımız Hüseyin Alkan olarak çalışmaları devam etmekte olduğunu yeni secilen  Akparti ilçe Başkanı Hanifi Düzmeye ve ekip e teşekkür ederim. dedi
Akparti ilçe başkanlığına Hanif Düzme
Yönetim kurulu üyeleri asil ise  Abdulvahap Elden ,Cuma Aytiş,Halef Ökünç ,Hayrettin Sütpak,Mahmut Bayrak,Ahmet Çetin ,Mehmet Ali Barlas ,Mehmet Faruk Bayık ,Muzaffer Şingar ,Seçil Doğruyol ,Neşet Sancak ,Osman Özmen ,Ömer Faruk Bakan,Sabri izol ,Sevinç Adak ,Süphi Baysal ,Veysi Culdu .Zülfikar Talmaç Seçildiler .
438 delegesi olan secimde tek liste halinde yapıldı.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star