Ana Sayfa Urfa Haberleri AKP Birecik'te Aziz Karayılan Dedi (foto)

AKP Birecik'te Aziz Karayılan Dedi (foto)

Şanlıurfa’nın Birecik ilçesinin Mehmet akan kültür merkezinde yapılan dördüncü olağan üstü kongresi tek liste halinde yapıldı .

Giriş Tarihi: 7 Ocak 2012 Cumartesi 09:41
AKP Birecik'te Aziz Karayılan Dedi (foto)
Tek liste halinde Başkan Aziz Karayılan güven tazeledi

ABDULLAH YİĞİT / URFAHABER

Kongreye İstanbul  Milletvekili ve il koordinatörü Harun Karaca . Şanlıurfa Milletvekili.Mahmut Kaçar Milletvekili..Zeynep Karahan Uslu . Ak parti il Başkanı Av. Yusuf Eğilmez .

Birecik Belediye Başkanı Av .Faruk Pınarbaşı ,Hilvan Bld. Bşk.Aslan Ali Bayık ,Harran Bld. Bşk. Mehmet  Özyavuz  Ayran  Bld. Bşk  Selahattin  Alpay, Mezra Belediye Başkanı Yusuf Güneş , Argıl  Bld.Bşk Hüseyin Şimşek ,Karaköprü  Beldiye Başkanı Nihat Çiftçi .

Birgiad Başkanı Ahmet Ersoy , il genel Meclis Başkanı Mustafa yavuz .Birecik eski Belediye Başkanı Mahmut Mirkelam .il genel  meclis üyeleri ,belediye meclis üyeleri  ve Ak parti ,Harran ,Hilvan,Ceylanpınar,Bozova,Halfeti  ve Suruç ilçe başkanları katıldılar.

1 dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşı ile yapılan kongreye de divan seçimine

Divan Başkanı Mustafa Yavuz , Sait Bağlı, Bekir Demirbilek  , Mustafa Çadırcı seçildi .

Konuşmalar bölümünde  ise  ilk konuşmayı

Ak parti ilçe Başkanı Aziz Karayılan : Ak parti Birecik ‘te iktidarla buluştu hizmetler iki katına çıktı biz Ak partililer olarak her zaman teşkilatın yanında olmuşuzdur .sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yolunda giden ilçe başkanları olarak yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ederiz .ilçemiz kongresine katılan tüm konuklara tşk ederim.

Birecik Belediye Başkanı Av. Faruk Pınarbaşı ise :Birecik ilçesinde sahil projemize yaptık herkes siz yapamazsınız .sahil projesi alay dediler gerçek oldu şuan çalışmalar başladık sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanımız Faruk Çelik ve Milletvekillerine ilçem adıma teşekkür ederim Ak parti ilçede birinci olduğu gibi secim olacak gibi her zaman halkımıza hizmet etmekteyiz .Tayyip Erdoğan’ın İstanbul ‘ un Çılgın projesi dediler yapamazsınız Başbakan da dedi önce başaracaksın ve inanacaksın başaramayacağın hiçbir şey yoktur .bizde inandık ve başardık çalışmalara başladık dedi.

Milletvekili. Mahmut kaçar ise: Türkiye eskisi gibi değil büyüyen bir ülke olarak her gün ekonomisi büyüyen bir ülkedir .cumhuriyet tarihinde yapılmayan büyüme hamlesi Ak parti hükümeti döneminde yapılmıştır.şuan Türkiye’miz huzurlu bir ülkedir .yeni bir huzurlu bir anayasa çıkaracağız ülkemiz daha rahat edecek dedi.

Milletvekili .Zeynep Karahan Uslu ise : Ulu derede ölen 35 kişin ölümü bizi üzmüştür .bu istihbarat hatasıdır .orda kaybettiklerimiz kardeşlerimizdir .birileri rant peşinde ve sağlanmaktadır .utanmadan destek çıkanlar bu ülkede demokrasi kazanacak .demokratik bir ülke yürütmek için ve büyütmek için bu ülkeyi hepimiz beraber başaracağız dedi .

Ak parti İstanbul Mil.Vek. ve Şanlıurfa koordinatörü Harun Karaca ise : Uludere’de biz Ak parti olarak siyaset yapmadık ve gereken neyse araştırmayı yapıyoruz .şuan Ak parti kongrelerini yapıyoruz yeni yönetime ve seçilenlere teşekkür ediyorum.Türkiye dışında da Başbakan’ ı överek diyen Karacan İran da bile Filistin’de çok ülkede artık Türkiye lider bir ülke konumundadır .

Ak parti Birecik ilçe başkanı  Abdülaziz Karayılan .yönetim kurulu asil üyeleri ise M.Beşir Akman ,A.Vahap Aktar,Erol Ergin Açılan ,Serdar  Balta ,Sadettin Budak ,Tuğba Çevik,Ömer Çetin ,Ömer Demir ,Muhittin Oğuz , Abdulkadir  Akçayır ,Mustafa Fistikçi,İ.Halil Yaşar ,Müslüm Kaynarpınar ,Hanifi Kızmaz ,Melek Karakan ,Kemal Kagan ,Mustafa Karayazgan ,Hüseyin Özaltay,Halil Özkınacı ,Sadin Saygı ,Kerim Temel ,Halil Yavuz ,Zekeriye  Yavuz ,Mehmet Yenice  seçildiler .YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

DSİ'nin sulama kanalında erkek cesedi bulundu

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık