Ana Sayfa Urfa Haberleri AKP Bozova İlçe Başkanlıgı Kongresi yapıldı

AKP Bozova İlçe Başkanlıgı Kongresi yapıldı

Bozova Ak Parti İlçe başkanlığı kongresinde Mustafa Yaşar’la devam.

Giriş Tarihi: 27 Kasım 2011 Pazar 19:51
AKP Bozova İlçe Başkanlıgı Kongresi yapıldı
Akparti Şanlıurfa İlçe ve Belde Kongreleri devam ediyor, Bozova ilçesinde yapılan kongrede mevcut Başkan Mustafa Yaşar yol devam denildi.

 

Ak Parti İstanbul Milletvekili, Şanlıurfa Koordinatörü Harun Karaca, Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez, Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğu, Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Karaköprü Belediye Başkanı Nihat Çiftçi,

 

İl Genel Meclisi Başkanı Mustafa Yavuz, Merkez İlçe Başkanı Mustafa Zahit, yönetim kurulu üyleri ve delegelerın katılımı ile bozova çok amaçlı toplantı ve sinema salonunda Bozova İlçe Başkanlıgı Kongresi yapıldı

 

Kongre,Divan Kuruluna Mustafa Tuz, Mehmet Talat Akay, Mehmet Eriten, Mustafa Akgün Ve Mehmet Akgün’ün seçilmesi ile başladı. saygı duruşu ve istiklal marşı ile devam etti.

 

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın kongreye gönderdiği mesajı il başkanı Av. Yusuf eğilmez okudu.

 

Kongrede konuşan Bozova Belediye Başkanı Hasan Arusoğlu, Bozova’nın yol inşaatı hızla devam ediyor. Yolumuz açılınca nasıl bir hizmet olduğunu göreceksiniz. dedi.

 

Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu Bozova’ya hizmet ve yatırımlar için elel verdiklerini kongrenin Bozova’ya, Şanlıurfa’ya ve memleketimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

 

Ak Parti İstanbul Milletvekili, Şanlıurfa Koordinatörü Harun Karaca, Türkiye’nin 10 yıl öncesi ve şimdi diye ikiye ayrıldığını bunun son olarak da CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, Avrupa Sosyalistleri Partisi Kongresi Liderler Oturumunda AK Parti'den övgüyle bahseden Norveç Savunma Bakanı ile münakaşa etmesini örnek gösterdi. Karaca; “Allah gözlerini kapatmış bazı insanlar bu değişimleri görmezler” dedi

 

Yapılan konuşmalrın ardından tek liste halinde gidilen kongrede, Mustafa Yaşar delegelerin oylarını alarak tekrar başkanlığa seçildi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Urfa'dan Suriye sınırına askeri sevkiyat

Kurumsal

İçerikYukarı Çık