Urfa Haber WhatsApp Hattı

Ana Sayfa Siyaset AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI HİLVAN’DA TOPLANDI

AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI HİLVAN’DA TOPLANDI

Şanlıurfa’nın Hilvan ilçesinde bir araya gelen AK Parti İlçe ve Belde Belediye Başkanları aylık istişare toplantısının 5.’sini gerçekleştirdiler.

Giriş Tarihi: 5 Temmuz 2012 Perşembe 12:57
AKP’Lİ BELEDİYE BAŞKANLARI HİLVAN’DA TOPLANDI
AK Parti İl Başkanı Av. Yusuf Eğilmez Koordinatörlüğünde Hilvan Belediyesinde gerçekleşen toplantıya Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, Harran Belediye Başkanı Mehmet Özyavuz, Akçakale Belediye Başkanı Abdulhakim Ayhan, Yaslıca Belediye Başkanı Mustafa Karaçizmeli, Yaylak Belediye Başkanı İbrahim Halil Göçer, Gürakar Belediye Başkanı Recep Küçükçay, Konuklu Belediyesine Belediye Başkanı Halef Yıldız, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Nihat Kılıç, İsa Kızıldemir, İl Yönetiminden Süleyman Elgün, Cemil Çadak ve Fatih Kahya katıldı.
Hilvan ilçesinde yapılan AK Belediyeler istişare toplantısı ile ilgili konuşan Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık, “İl Başkanlığımızın Koordinatörlüğünde her ay bir belediyemizde AK Partili Belediye Başkanları olarak toplanıyoruz. Bugün Hilvan’da bir araya geldik. Belediye başkanları olarak projelerimizi paylaşıyoruz. Bir ay süre zarfında neler yaptık, onun değerlendirmesini yapıyoruz. Belediyecilik olarak eksikliklerimiz nelerdir, AK Belediyeler olarak, bilgi ve projelerimizi paylaşıyoruz. Eksikliklerimizi gördüğümüz toplantılarımız çok faydalı oluyor” dedi.
AK Parti İl Başkanlığı Yerel Yönetimler birimi olarak ayda bir, bir Belediyemizin ev sahipliğinde AK Parti Belediye Başkanları olarak bir araya geldiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Yusuf Eğilmez; “AK Belediyeler olarak ayda bir belediyemizin ev sahipliğinde bir araya geliyoruz. Bu ay Hilvan’da toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Belediye Başkanlarımızla yaptıkları ve yapacakları hizmetler hakkında istişarede bulunuyoruz. Her ay AK Belediye Başkanlarımızla toplantımızı gerçekleştireceğiz. Bugün ev sahipliği Hilvan Belediyemize teşekkür ediyoruz” dedi.
AK Partili Belediye Başkanları, Hilvan Kaymakamı Uğur Sezer’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler. Daha sonra Hilvan Belediye Başkanı Aslan Ali Bayık’ın Başkanlar onuruna verdiği yemeğe geçtiler.YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Şanlıurfa

Urfa Haber

Urfa

Yukarı Çık