Ana Sayfa Urfa Haberleri AKSOY BU GÜN TOPRAĞA VERİLECEK

AKSOY BU GÜN TOPRAĞA VERİLECEK

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi, Deontoloji ve Tıp Tarihi Anabilim Dalı Başkanı ve Şanlıurfa Tabip odası eski Başkanı Prof.Dr.Şahin AKSOY Bu gün Şanlıurfa'da toprağa verilecek.

Giriş Tarihi: 2 Haziran 2012 Cumartesi 11:08
AKSOY BU GÜN TOPRAĞA VERİLECEK
Önceki gün tedavi gördüğü hastanede hayata veda eden Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi öğretim üyesi, Deontoloji ve Tıp Tarihi Anabilim Dalı Başkanı ve Şanlıurfa Tabip odası eski Başkanı Prof.Dr.Şahin Aksoy Düzenlencek törenin ardından Şanlıurfa'da toprağa verilecek.

Konuya ilişkin bir açıklama yapan Şanlıurfa Tabipler Odası Başkanı Prof.Dr. Recep Demirbağ:Harran Üniversitesi "Tıp Fakültesi öğretim üyesi, Deontoloji ve Tıp Tarihi Anabilim Dalı Başkanı ve önceki iki dönem Şanlıurfa Tabip odası başkanlığı yapan Prof. Dr. Şahin AKSOY Hocamız 01 Haziran 2012 tarihinde tedavi gördüğü Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi yoğun bakım ünitesinde saat 21.30’da Hakkın Rahmetine kavuşmuştur.

1965 Ordu doğumlu olan AKSOY Hocamız uzun yıllar Şanlıurfa’da farklı görevlerde bulundu.
Görev yaptığı Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi bahçesinde bugün saat 11:00 da bir tören düzenlenecektir. Tören sonrası kendisinin vasiyeti doğrultusunda, Yusufpaşa Camiinde öğle namazını müteakiben Şanlıurfa Bediüzzaman mezarlığında defnedilecektir." dedi.

Merhum ,
Deontoloji ve Tıp Tarihi Anabilim Dalı Başkanı ve Şanlıurfa Tabip odası eski Başkanı Prof.Dr.Şahin Aksoy'un taziyesinin Şanlıurfa Korukent semtinde bulunan Korukent Taziye Evi'nde yapılacağı açıklandı.

Bizlerde merhum Aksoy'a Allahtan Rahmet, kederli ailesine ve tüm meslektaşlarına başsağlığı dileklerimizi sunuyoruz. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star