Ana Sayfa Urfa Haberleri Akyürek Ceylanpınar köylerinde

Akyürek Ceylanpınar köylerinde

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, seçim çalışmaları kapsamında Ceylanpınar köylerinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor.

Giriş Tarihi: 8 Haziran 2011 Çarşamba 16:46
Akyürek Ceylanpınar köylerinde
      Akyürek vatandaşların sorunlarını yerinde belirleyip çözümü için gayret sarf ediyor.

     Her gittiği yerde coşkulu bir şekilde karşılanan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, vatandaşların sorunlarını yerinde görüp not alarak Bakan Faruk Çelik’e iletmek ve çözümünü sağlamak için elinden geleni gayreti gösterdiğini söyledi.

     13 Haziran 2011 tarihinden itibaren Şanlıurfa genelinin sorunlarının belli tarihler çerçevesinde ve aciliyet durumuna göre çözüme kavuşacağını belirten Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, “İl genelinin belirlenen önemli sorunları ve yeni yatırımları içeren 400 proje ‘Seçim Taahhütnamesi’ dediğimiz kitapçıkta yer aldı. Köylerimizin önemli yol, su, elektrik, sağlık ocağı, okul gibi sorunları da en kısa sürede hallolacak. Biz bu kitapçıkları şimdi vatandaşlarımıza dağıtıyoruz ki hangi işlerin ne zaman yapılıp bitirileceğini bilsinler ve hesap sorsunlar. Elimizden geleni esirgemiyoruz, bundan sonra da esirgemeyeceğiz. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi vatandaşlarımızın hizmetkârı olacağız. Vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyoruz. İnşaallah en kısa sürede sorunlar çözüme kavuşacak. 400 proje de 4 yıl içersinde gerçekleşmiş olacak” dedi.

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, mümkün olduğu kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadıklarını, en ücra köşeye bile ulaşmaya çalıştıklarını, yinede vatandaşların varsa sorunlarını ve taleplerini kendilerine yada Bakan dahil 12 adaydan birine vermelerini istediklerini belirtti.

     Akyürek, vatandaşların 12 Haziran günü sandık başına giderek ellerini vicdanlarına koyarak oylarını kullanmalarını, en doğru olanın da milletimize ve memleketimize hizmet eden AK Partiye oy vermek olduğunu söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star