Ana Sayfa Urfa Haberleri Akyürek Ceylanpınar köylerini geziyor

Akyürek Ceylanpınar köylerini geziyor

- AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, Ceylanpınar köylerinde vatandaşların sorunlarının çözümü için gayret sarf ediyor.

Giriş Tarihi: 4 Haziran 2011 Cumartesi 19:17
Akyürek Ceylanpınar köylerini geziyor
     Her gittiği yerde coşkuyla karşılanan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, amaçlarının vatandaşların sorunlarını yerinde görüp not alarak Bakan Faruk Çelik’i iletmek ve çözümünü sağlamak olduğunu söyledi.

     13 Haziran 2011 tarihinden itibaren Şanlıurfa genelinin sorunlarının çözüme kavuşacağını belirten Akyürek, “İl genelinin belirlenen önemli sorunları ve yeni yatırımları içeren 400 proje ‘Seçim Taahhütnamesi’ dediğimiz kitapçıkta yer aldı. Köylerimizin önemli yol, su, elektrik, sağlık ocağı, okul gibi sorunları da en kısa sürede hallolacak. Biz elimizden geleni esirgemiyoruz, bundan sonra da esirgemeyeceğiz. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi vatandaşlarımızın hizmetkarı olacağız. Sayın Bakanımız Faruk Çelik’in dediği gibi de vatandaşlarımızın dertleriyle dertleniyoruz. İnşaallah en kısa sürede sorunlar çözüme kavuşacak. 400 proje ise 4 yıl içersinde gerçekleşmiş olacak” dedi.

     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili adayı Mehmet Akyürek, mümkün olduğu kadar çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadıklarını, en ücra köşeye bile ulaşmaya çalıştıklarını, yinede vatandaşların varsa sorunlarını ve taleplerini kendilerine yada Bakan dahil 12 adaydan birine vermelerini istediklerini belirtti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star