Ana Sayfa Güncel Albay, Ekinci'den Araçları Çekmesini Rica Etti

Albay, Ekinci'den Araçları Çekmesini Rica Etti

Şanlıurfa’da Tugay Komutanı Albay İsmail Güzeller, kendisini kışlada ziyarete gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci’den kışladaki çöplerin kaldırılması için darbe girişiminin olduğu gece kapının önüne park edilen belediye araçlarının kaldırılmasını istedi.

Giriş Tarihi: 20 Temmuz 2016 Çarşamba 04:35
Albay, Ekinci'den Araçları Çekmesini Rica Etti

Şanlıurfa'da Tugay Komutanı Albay İsmail Güzeller, kendisini kışlada ziyarete gelen Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'den kışladaki çöplerin kaldırılması için darbe girişiminin olduğu gece kapının önüne park edilen belediye araçlarının kaldırılmasını istedi.

Şanlıurfa'da gözaltına alınan 20. Zırhlı Tugay Komutanı Metin Alpcan'ın yerine vekaleten getirilen Albay İsmail Güzeller, kendisini ziyaret eden Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci'den içerideki çöpleri atabilmek için kışlanın kapısının önüne park edilen ve giriş çıkışları engelleyen belediye araçlarının kaldırılmasını rica etti. Ziyarette Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Albay Güzeller'le bir süre Tugay'ın kapısında sohbet etti. Kendilerinden bir istek ve taleplerinin olup olmadığını soran Başkan Ekinci'ye Albay Güzeller, "Erzaklarımız dün bizlere geldi. Çöp sıkıntımız var. Çöplerimizi almamız lazım çünkü kaç gündür çok arabası içeri girmiyor" şeklinde konuşarak Belediye BaşkanıMehmet Ekinci'den kapıdaki araçların kaldırılması ve içerideki çöplerin alınması için ricada bulundu. Albay Güzeller'in bu talebi üzerine Belediye Başkanı Mehmet Ekinci ise, araçların kapıdan kaldırılması ve Tugay Komutanlığı içindeki çöplerin alınması talimatını verdi.

Albay Güzeller, "Bu ordu milletin ordusudur. Bunu herkesin bilmesi gerekiyor. Dün de milletin ordusuydu, bugün de, yarın da milletin ordusudur. İçimizden çıkan hainler bunun karşılığını alacaklardır zaten. Bizler sizler için varız, bundan emin olabilirsiniz. Şanlıurfahalkımız rahat olsun, huzurlu olsun" ifadelerini kullandı. Başkan Ekinci ise, Şanlıurfahalkının da ordusunu sevdiğini ve ordusunun her zaman yanında olduğunu dile getirdi.

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz AK Partili Belediye Başkanı FETÖ'den tutuklandı!

AK Partili Belediye Başkanı FETÖ'den tutuklandı!

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık