Ana Sayfa Urfa Haberleri Alkollü Baloncuya 82 Lira Ceza (video)

Alkollü Baloncuya 82 Lira Ceza (video)

Şanlıurfa'da, seyyar balon satıcılığı yapan bir kişi, alkol alıp çevreyi rahatsız etti.

Giriş Tarihi: 22 Şubat 2012 Çarşamba 13:51
Alkollü Baloncuya 82 Lira Ceza (video)
Şanlıurfa'da, seyyar balon satıcılığı yapan bir kişi, alkol alıp çevreyi rahatsız etti. Ayakta durmakta güçlük çeken balonucu, kendisini durduran polislere besmele çekip elindeki alkolden ikram etmeye çalıştı. Bir süre uğraştırdığı polisleri de gülümseten alkollü baloncu hakkında 'Kabahatler Kanunu' kapsamında 82 lira para cezası uygulandı.

Şanlıurfa'da, saat 01.30 sıralarında polis ihbar hattını arayan vatandaşlar,Bahçelievler Mahallesi'nde balon satan ve alkollü olan bir kişinin bağırarak çevreyi rahatsız ettiğini söyledi. Bunun üzerine mahalleye giden polis, alkollü kişiyi aramaya başladı. Kısa süre sonra polisler, Meteoroloji Caddesi üzerinde A.A. isimli balon satıcısını buldu.

Ayakta durmakta güçlük çeken baloncu, polisleri görünce bir otomobile yaslandı. Elindeki balonların bulunduğu tahtayı da bir polis memuruna veren A.A., kendisini evine götüreceğini söyleyen polislere olumsuz yanıt verdi. Pet şişeye koyduğu alkolü vermeyen baloncu, polisleri uzun süre uğraştırdı. Zaman zaman diyalogları ile etrafındakileri gülümseten A.A., pet şişedeki alkolü polislere ikram etti. Besmele çeken ve kendisine 'Baloncu Baba' diyen A.A., polisin iknasının ardından güçlükle otomobile bindirilerek Polis Merkezi'ne götürüldü. Şehitlik Polis Merkezi'ne götürülen A.A.'ya; 'Kabahatler Kanunu' kapsamında, alkol alıp çevreyi rahatsız ettiği için 82 lira para cezası kesildi. 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star