Ana Sayfa Siyaset ALLAH BİZİ AKP BELASINDAN KURTARSIN

ALLAH BİZİ AKP BELASINDAN KURTARSIN

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Aziz Aydınlık, düzenlediği basın toplantısında "Allah bizi bu belalardan, AKP belasından kurtarsın" dedi.

Giriş Tarihi: 8 Nisan 2016 Cuma 14:47
ALLAH BİZİ AKP BELASINDAN KURTARSIN

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerinden dolayı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na yurt genelinde gösterilen tepkilere ilişkin İl Başkanlığı'nda basın toplantısı düzenleyen Aziz Aydınlık, "Tüm İslam alemi ve halkımızın Regaip Kandili'ni kutluyorum. Allah bizi bu belalardan, AKP belasından kurtarsın" dedi.

Partisine ve Kılıçdaroğlu'na yönelik eleştirilerin haksız olduğunu savunan Aydınlık şunları söyledi: 

"Dün belediye önünde AKP tarafından partimize karşı yapılan bir linç kampanyası vardı. Tabiki bunlar siyasi partiler ne derlerse desinler buna karşı değiliz ve zaten biz onları da umursamıyoruz ama onların içerisinde bazı sivil toplum kuruluşları da yer aldı. Ben o sivil toplum kuruluşlarının başkanlarına sesleniyorum; siz sivil toplum örgütünü müsünüz, yoksa AKP'nin adamları mısınız? Bir bakan açıklama yapıyor, bu açıklamaya karşı Genel Başkanımız tepki veriyor. Ben bu açıklamayı bir erkek olarak dilime getiremiyorum ama o sivil toplum örgütleri bakana karşı tepki göstermedi. Bunlar AKP'nin linç kampanyasına katılıyorlar. Ensar Vakfı'nda 20-30 küçük çocuğa tecavüz edildi ama maalesef bunlar bunu kapatmak istiyorlar. Biz bundan utanç duyuyoruz. Biz Ensar Vakfı'nda tecavüze uğrayan çocukların yanındayız."

 

 

 

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star