Ana Sayfa Sağlık Alo 182 Ara Hastene'de Sıra Beklemek Derdine Son Ver

Alo 182 Ara Hastene'de Sıra Beklemek Derdine Son Ver

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi )ile ilgili broşür dağıtımı için stand kurdu

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2013 Perşembe 13:22
Alo 182 Ara Hastene'de Sıra Beklemek Derdine Son Ver

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi MHRS (Merkezi Hastane Randevu Sistemi )ile ilgili broşür dağıtımı için stand kurdu

Şanlıurfalı vatandaşların sıra beklemesine gerek kalmadığını bundan böyle telefon veya internet ile randevu alınabileceğini belirtti.

Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi tarafından Şanlıurfa Belediyesi önünde açılan bilgilendirme standında Şanlıurfalı vatandaşlara 182 alo randevu hattı ile bilgilendiriyor.         

Konu ile ilgili olarak Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan SULHAN Yalnızca Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde Değil Şanlıurfa’daki Tüm Devlet Hastanelerinden Randevu Alabileceklerini Söyledi.

Şanlıurfa Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Dr. Turhan SULHAN Vatandaşların Hastaneye Gelmeden Alo 182 Hattını Arayarak Önce Randevu Almalarını İstedi.

Hastane Randevu Merkezi, Alo 182;Sağlıkta Dönüşüm Programı kapsamında vatandaşlarımızın sağlık hizmetine daha kolay erişiminin sağlanması ve hastanelerimizin daha etkin ve verimli şekilde hizmet sunabilmesi için geliştirilmiş bir projedir.

Sağlık Bakanlığı, hastanelerde oluşan kuyrukları engellemek halkın daha rahat sağlık hizmeti alabilmesini sağlamak için Alo 182 (MHRS) Merkezi Hastane Randevu Sistemini hizmete sundu.

İlimizdeki tüm hastaneler ve  ağız ve diş sağlığı merkezlerine randevu alınarak baş vurabilirsiniz .

ALO 182 RANDEVU HATTI 7 GÜN 24 SAAT HİZMET VERMEKTEDİR.

 

ALO 182 Hakkında Bilmemiz Gerekenler Nelerdir?

 

ALO 182 ÜCRETLENDİRMESİ

ALO 182 Hastane Randevu hattını aradığınızda yanlızca telefon görüşmesi ücretini ödersiniz. Sağlık Bakanlığının bu hat üzerinden gelir elde etmesi yada telefon hattınıza bir başka ücretin faturalandırılması söz konusu değildir. Her telefon operatörünün kendi ücret tarifesi vardır ve operatörünüz ile aranızdaki sözleşme ile belirlenmiştir.Web üzerinden alınan randevular ücretsizdir.

Hastane Randevu Merkezi, Vatandaşlarımızın ALO 182 hattını arayarak veya internet üzerinden, Sağlık Bakanlığına bağlı Hastaneler ile Ağız ve Diş Sağlığı Merkezlerinden muayene randevusu almalarını sağlayan bir hizmettir.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Domuz gribi acil servisi kapattırdı

Domuz gribi acil servisi kapattırdı

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star