Ana Sayfa Urfa Haberleri AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME DAĞITIMI YAPILDI

AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME DAĞITIMI YAPILDI

Gençlik ve Spor Bakanlığınca geleneksel olarak her yıl Ekim ayı içerisinde "Amatör Spor Haftası" adı altında düzenlenen faaliyetler kapsamında İlimiz ve İlçelerinden gelen toplam 61 amatör spor kulübüne malzeme dağıtımı yapıldı.

Giriş Tarihi: 17 Ekim 2014 Cuma 14:42
AMATÖR SPOR KULÜPLERİNE MALZEME DAĞITIMI YAPILDI

Törende bir konuşma yapan İlimiz Valisi İzzettin Küçük “Amatör Spor Haftası ile sporcularda ve kulüplerde sosyal sorumluluk duygusunun oluşturulduğunu, kişi ve kurumların sponsorluk yapmaya teşvik edilmesi gerektiğini, amatör spor branşlarına gerekli desteğin verilmesi ve ülkemizde topyekun spor kültürünün oluşturulmasının   hedeflendiğini, sporla uğraşan gençlikten herhangi bir zararın gelmeyeceğini, onların bu ülkenin geleceği olduğunu, Hepinizin haftasını kutladığını. Spor hayatınızda başarılar dilediğini. Siz sadece sporunuza yönelin devletimiz ve bizler her zaman arkanızda duracağız. Kötü alışkanlıklardan ve son zamanlarda yaşanan olaylardan uzak durun ve çevrenizdeki arkadaşlarınızı uzak olması konusunda uyarın” dedi.

 

Törenden sonra Vali Küçük; hem spor kulübü temsilcileriyle, hem de sporcularla sohbet ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star