Ana Sayfa Urfa Haberleri ANADOLU ATEŞİ URFA'DA

ANADOLU ATEŞİ URFA'DA

Milyonlarca sanatseverler tarafından büyük beğeni kazanan Anadolu Ateşi, Şanlıurfa’ya geldi.

Giriş Tarihi: 20 Aralık 2013 Cuma 10:38
ANADOLU ATEŞİ URFA'DA

Milyonlarca sanatseverler tarafından büyük beğeni kazanan Anadolu Ateşi,Şanlıurfa'ya geldi. Şanlıurfalı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatacak olan Anadolu Ateşi, son provalarını gerçekleştirdi.

Konu ile ilgili açıklama yapan Anadolu Ateşi Dans Eğitmeni Kemal Gemici, "Anadolu Ateşi uzun bir aradan sonra tekrar Şanlıurfa'da. Topluluğumuz aynı anda birçok yerde gösteri yapabilmektedir. Şu anda bir grubumuz Çin'de gösteri yapmaktadır. Genel Sanat yönetmenimiz Mustafa Erdoğan da buradadır. Normalde yurt dışında turnelerde olurdu. Fakat Anadolu'yu önemsediği içinŞanlıurfa'da bulunmaktadır. Şanlıurfalılar bizi sevecektir. Daha önce geldik ve büyük bir ilgiyle karşılaştık. İnşallah düzenlemiş olacağımız gösterimiz ile aynı ilgiyle tekrar karşılaşacağız" dedi.

Anadolu Ateşi Evolation grubu olarak ilk defa Şanlıurfa'ya geldiğini söyleyen Baş Dansçı Ferit Yanca Tara, "Daha önce Anadolu Ateşi olarak gelmiştik ve çok güzel ilgiyle karşılaşmıştık. Urfa için özel gösterimiz ve oyunlarımız olacaktır. Şanlıurfalı sanatseverlerimize çok güzel sürprizlerimiz olacaktır. Yaklaşık 70 kişilik grubumuzla birlikte hazırlamış olduğumuz gösterimize bütün Şanlıurfalı vatandaşlarımızı bekliyoruz. Anadolu'nun güzide danslarını bir buçuk saatlik gösteriyle sergileyeceğiz. İnşallah bizleri izlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşatırız" diye konuştu.

Baş Dansçı İllayda Arslan ise hazırlamış oldukları birbirinden güzel oyunlarla Şanlıurfalı vatandaşlara unutulmaz bir gece yaşatmak istediklerini söyledi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Oto Galericiler sitesinde kuş uçmuyor

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık