Ana Sayfa Urfa Haberleri ANİYAD'DAN KAYHAN İNAN'A TEBRİK ZİYARETİ

ANİYAD'DAN KAYHAN İNAN'A TEBRİK ZİYARETİ

Genel Merkezi Şanlıurfa'da bulunan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Genel Başkanı Ahin Güneş, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Danışmanı Kayhan İnan'a tebrik ziyaretinde bulundu.

Giriş Tarihi: 25 Eylül 2011 Pazar 19:26
ANİYAD'DAN KAYHAN İNAN'A TEBRİK ZİYARETİ
Genel Merkezi Şanlıurfa'da bulunan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği Genel Başkanı Ahin Güneş, Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Danışmanı Kayhan İnan'a tebrik ziyaretinde bulundu.
 
Geçtiğimiz günlerde Çalışma Sosyal Güvenlik Bakanı Danışmanlığına getirilen Kayhan İnan'a Genel Merkezi Şanlıurfa'da bulunan Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği (ANİYAD) Genel Başkanı Ahin Güneş ve ANİYAD Ankara temsilcisi Abdullah Cengiz tebrik ziyaretine bulunarak yeni görevinde başarılar dilediler, bilgi alış verişinde bulundular.
 
ANİYAD'ın tebrik ziyaretinden memnun kaldığını dile getiren Kayhan İnan yaptığı açıklamada " Başta ANİYAD'a bu anlamlı ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerimi ifade etmek istiyorum. Bildiğiniz gibi ben daha önce sayın milletvekilimiz Yahya Akman beyin danışmanlığını yapıyordum. Sağolsun Sayın Bakanımız Faruk Çelik bey başta olmak üzere milletvekillerimiz bizi bu göreve layık gördüler.
Sayın Bakanımız Faruk Çelik Başta olmak üzere, İl Başkanım Sn.Yusuf Eğilmez’e, Milletvekillerimiz Sn.Seyit Eyüboğlu’na,Sn. Kasım Gülpınar’a, Sn. Mehmet Akyürek’e, Sn.Zeynep Karahan Uslu’ya, Sn. Halil Özcan’a, Bu sürecin hızlanmasında emeği geçen Sn. Mahmut Kaçar’a, Sn.Emin Önen’e, Sn.Yahya Akman’a Sn. Abdulkerim Gök hocama, Seçim Kordinasyon Merkezi Başkanı Sn. Osman Güzelgöz’e ve her ortamda bu konuyu dile getiren bir şekilde değerlendirilmemi canı gönülden isteyen, tüm ak partili gönüldaşlarıma çok çok teşekkür ediyorum. Dularını esirgememelerini diliyorum. Rabbim beni hem kendi katında hemde dostlarımın nezdinde mahçup etmesin diyorum. Bütün dostlarımın emirlerinde olduğumu ifade etmek istiyorum saygılarımı sunuyorum.
Allahın izni ile başta yüce rabbimin, urfa halkının ve beni bu göreve layık gören büyüklerimin verdiği bu onurlu ve sorumlu görevini layıkı ile elimden geldiğince yerine getirmeye çalışacağım.

Sadece Urfa'lı hemşerilerimizin değil, Türkiye'nin neresinden olursa olsun, hangi parti, hangi etnik kimliğe sahip olursa olsun bütün vatandaşlarımızın sorunları ile bakanımızın bana verdiği yetkiler dahlinde elimden geldiğince ilgileneceğimi onların hizmetkarları olacağımı buradan tekrar ifade etmek istiyorum. Sizlerin aracığılı ile bu görevi bize layık görenlere tekrar saygılarımı ve minnettarlığımı sunuyorum" dedi.
 
Ziyaret esnasında konuşan Ahin Güneş " Kayhan İnan kardeşimi 10 yılı aşkın süredir tanırım. Gerçekten Urfa'nın milli değerlerine saygılı ve derinden bağlı genç bir kardeşimzidir. Yıllardır TBMM'de sayın vekil Yahya Akman'ın danışmanı olarak görev yaptı. Urfa'ya sorunların çözümü, hizmet konusunda hiç bir ayrım yapmadı. Bundan sonra da yapacağını düşünmüyoruz.
Ve inanıyorum ki Kayhan İnan kardeşimiz bundan sonra da az önce ifade ettiği gibi bu ülkenin bütün unsurlarına aynı ilgi ve alaka ile hizmet edecektir.
Biz kendisini ANİYAD yönetim kurulu ve üyeleri adına ziyaret ediyor, başarılar diliyoruz. Türkiye'de internet haberciliğinin, internetin gücünün " İnternet Andıçı" gibi çıkışlara neden olacak kadar güçlü olduğunu vurguluyoruz.
Ancak ne yazıktır ki tüm dünyada internet yayıncılığı en güçlü habercilik mecrası olarak yer alırken, ülkemizde yani Türkiye'de gerekli hukuki alt yapıya ve saygınlığa sahip değil. Bu nedenle de bu sektördeki çalışanlar sosyal güvenlikten yoksun, hiç bir statüye sahip değiller.
İnşallah bundan sonrasında sayın bakan Faruk Çelik'inde bu konuda yasal düzenlemelerin bir an önce yapılması, hayata geçirilmesi noktasında desteklerini bekliyoruz. Kayhan İnan kardeşimzin bu konuda desteklerini bekliyor. Kendisine bu kutsal görevinde başarılar diliyoruz" dedi.
 
Kayhan İnan ziyaret sonunda Ahin Güneş'in Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği ve şahsı adına yaptığı ziyaretten son derece memnun kaldığını, Ahin Güneş'in internet yayıncılığı konusundaki sorunlarla ilgili sayın bakan Faruk Çelik'i bilgilendirip gerekli desteklerin sağlanması için ellerinden geleni yapacaklarını ifade etti.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık