Ana Sayfa Urfa Haberleri ANİYAD'tan "Çalışan Gazeteciler Günü" Açıklaması

ANİYAD'tan "Çalışan Gazeteciler Günü" Açıklaması

Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği (ANİYAD) yönetim kurulu adına ANİYAD Genel Başkanı Ahin Güneş, 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı.

Giriş Tarihi: 9 Ocak 2012 Pazartesi 20:15
ANİYAD'tan
Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği yönetim kurulu adına, ANİYAD Genel Başkanı Ahin Güneş, imzalı yapılan yazılı açıklamada, şöyle denildi:
"Gazetecilere ekonomik ve sosyal imkanlar sağlayan ve 10 Ocak 1961 tarihinde yürürlüğe giren 212 sayılı Yasa'nın kabulü nedeniyle ilan edilen 'Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyoruz. 

Temennimiz odur ki İnternet Gazetesi, Radyo, Televizyon, Dergi ve Basılı Gazetelerde Çalışan Tüm Basın Emekçisi Gazeteci arkadaşlarımızın, her türlü baskıdan uzak, bu ülkede yaşayan bütün vatandaşların gözü, kulağı, sesi olmasını arzu ediyoruz. 

Kamuoyunun haber alma hakkına katkıda bulunma adına, gazetecilik görevini ilkeli, tarafsız, sorumlu gazetecilik anlayışı içerisinde başarıyla yerine getiren gazeteci arkadaşlarımızın daha iyi koşullarda, her türlü baskı ve kısıtlayıcı yaklaşımlardan uzak, objektif, cesur, tarafsız, saygın bir ortamda çağın gereklerine uygun çalışması dileği ile 10 Ocak Dünya Gazeteciler Günü'nü kutluyoruz."

Ahin GÜNEŞ
Anadolu İnternet Yayıncıları Derneği
Genel Başkanı
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık