Ana Sayfa Ekonomi ANKARA GENÇ MÜSİAD’DA BİR URFALI

ANKARA GENÇ MÜSİAD’DA BİR URFALI

Aslen Urfa’lı olan genç iş adamı Burak Gültekin Ankara Genç MÜSİAD Sektör Kurulları Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.

Giriş Tarihi: 13 Şubat 2014 Perşembe 12:07
ANKARA GENÇ MÜSİAD’DA BİR URFALI

Ankara’da aynı zamanda mimarlık eğitimi alan Şanlıurfa’lı genç iş adamı Burak Gültekin Ankara Genç MÜSİAD Sektör Kurulları Yönetim Kurulu Üyesi seçildi.

Gültekin MÜSİAD Sektör Kurulları Yönetim Kurulu Üyesi seçilmesi ile ilgili Urfa Haber’e açıklamalarda bulundu.

Gültekin “Bu güne kadar aldığım üniversite eğitimimin bana teoride verdiği bilgileri, kişiliğimin en belirgin özelliği olan girişimciliğim sayesinde elde ettiğim tecrübeleri günlük ve iş yaşamımla birleştirerek yeni buluşlara imza atmak gibi hedeflerim var. Yeni görevimde de bu özelliğimin bana ışık tutacağı inancını taşımaktayım. Allahın izniyle daha güzel günlere ve görevlere diyerek iyi dileklerimi sunuyor, bana ve ekip arkadaşlarıma duyduğunuz güven için şükranlarımı diliyorum.”


Burak Gültekin Kimdir:

Genç MÜSİAD Sektör Kurulları Yönetim Kurulu Üyesi Burak Gültekin 1986 yılında Şanlıurfa’da dünyaya geldi.  İlk, orta ve lise tahsilini Şanlıurfa’da tamamladıktan sonra lisans eğitimine Ankara TOBB Ekonomi Ve Teknoloji Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü 3.sınıf örgencisi olarak devam etmektedir. Eğitiminin yanı sıra 2010 yılından bu yana farklı iş alanlarında da çalışmalar yapmaktadır.

 

UrfaHaber ÖZEL

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık