Ana Sayfa Urfa Haberleri Anne Fakıbaba Yoğun Bakımda.

Anne Fakıbaba Yoğun Bakımda.

Şanlıurfa Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'nın 95 yaşındaki annesi rahatsızlığı nedeni ile yoğun bakıma alındı.

Giriş Tarihi: 25 Aralık 2011 Pazar 20:05
Anne Fakıbaba Yoğun Bakımda.
Önceki gün Ankara'da, Ankara Şanlıurfa'lılar Derneği'nin organizasyonu ile Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) bünyesinde düzenlenen "Şanlıurfa Günleri Etkinlikleri"ne katılan Şanlıurfa Belediye Başkan Fakıbaba, 95 yaşındaki annesinin rahatsızlanması üzerine akşam uçağı ile Şanlıurfa'ya döndü.

Başkan Fakıbaba'nın,  95 yaşındaki annesi Rızkıye Fakıbaba'nın rahatsızlığı nedeni ile acilen annesinin yaşadığı Birecik ilçesine gitti. Anne, Rızkıye Fakıbaba'nın durumunun ağırlaşması üzerine, ambulansla Şanlıurfa Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edilerek yoğun bakıma alındı.

Durumunun ağır ve ciddi olduğu öğrenilenen, 95 yaşındaki Rızkıye Fakıbaba'nın rahatsızlığı nedeni ile Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba ve eşinin hayli üzgün oldukları, anne Fakıbaba'nın biran önce sağlığına kavuşması için endişe içinde dua ederek bekledikleri öğrenildi.

Urfa Haber yayın ailesi olarak, Belediye Başkanı Dr. Ahmet Eşref Fakıbaba'nın yoğun bakımda tedavi altında olan annesi 95 yaşındaki Rızkıye Fakıbaba'ya acil şifalar diliyoruz.(Urfa Haber - ÖZEL)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Şanlıurfa'da Kaza 1 Ölü

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star