Ana Sayfa Urfa Haberleri ANNELERİN GÖZÜ YOLDA KALMAYACAK

ANNELERİN GÖZÜ YOLDA KALMAYACAK

Öğrenci servislerine kurdukları kamera sistemiyle internet üzerinden canlı görüntü yayınlayan Urfa Vip Turizm, servis hizmetinde iddialı ve profesyonel bir ekiple çalışıyor.

Giriş Tarihi: 25 Ocak 2014 Cumartesi 07:00
ANNELERİN GÖZÜ YOLDA KALMAYACAK

Şanlıurfa’ya ve sektöre ilkleri getirmeyi sürdüreceklerini söyleyen Urfa Vip Turizm Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Halil Çiftçi, internet üzerinden izlenebilen kamera sistemleri ile velilerin çocuklarının her anına şahit olabileceklerini ifade etti.

PROFESYONEL EKİP

Şanlıurfa’da son yıllarda hayli rağbet gören öğrenci servisi, yerli ve yabancı turist taşımacılığı sektöründe birçok firmanın açılarak hizmet vermeye başladığı süreçte hizmete açılan Urfa Vip Turizm son derece iddialı ve profesyonel ekip, kaptan şoförleriyle sektöre giriş yaptı.

Özellikle öğrenci velilerinin sürekli olarak öğrencilerini takip etmesi ve taşıdığı öğrencilerinin güvenliği manasında himayesindeki araçları en son teknoloji ile donatan Urfa Vip Turizm, tüm araçlarını kameralarla donatarak öğrenci velilerinin öğrencilerini okul ve ev arasındaki mesafede bile yaptıkları yolculuğu araçlardaki kameralar sayesinde takip etme imkanına sahip oluyorlar.

TURİZMDE VİP HİZMET

Konuyla ilgili olarak görüşlerini aldığımız Urfa Vip Turizm şirket yönetim kurulu başkanı İbrahim Halil Çiftçi şunları söyledi.

“Şanlıurfamızın büyükşehir olmasıyla birlikte maalesef şehir içi trafikte bir yoğunluk oluşmaktadır. Bu meyanda öğrenci velilerimiz haliyle öğrencilerinin gecikmesi durumunda öğrencilerini merak ediyorlar. Biz büyükşehir olmuş Şanlıurfamıza bu noktada araçlarımızın tümünü kameralarla donatarak velilerimizin istedikleri saat veya dakikada internet üzerinden araçlarımızdaki kameralara bağlanarak öğrencilerini takip etme imkanı sunmayı hedefliyoruz. Himayemizde tamamen eğitimli, tecrübeli en son model araçlarımızla birlikte esnek çalışma olanağı sunuyoruz.

Öte yandan Şanlıurfamıza her yıl binlerce yeri ve yabancı turist gelmekte, biz Urfa Vip Turizm olarak en son model araçlarımızla Şanlıurfamıza yakışır bir hizmeti temel ilke edinerek yerli ve yabancı turistlerimize de hizmet veriyoruz.  Şanlıurfa’nın başta ören yerleri olmak üzere tarihi ve turistik yerlerimize gezi turlarımızda mevcut. Bu hizmetleri Şanlıurfamızı temsilen himayemize almamızdaki amacımız, ilimizi ziyaret eden yerli ve yabancı turistlerimizin ilimizden ayrılırken duydukları memnuniyeti hissetmelerini sağlamaktır” diyerek sözlerini tamamladı.

Urfa Vip Turizm yönetim kurulu başkanı İbrahim Çiftçi son olarak Şanlıurfa’ya ilkleri getirerek sektöre canlılık getirdiklerini vurguladı.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor

Halep İçin Kalpler Kan Ağlıyor"

Kurumsal

İçerikYukarı Çık