Ana Sayfa Dünya Aradaki buzlar toplantı ile eridi

Aradaki buzlar toplantı ile eridi

TÜMSİAD üyeleriyle Büyükşehir Belediye Başkanı Celalettin Güvenç, Şanlıurfa’nın sorunları ve gelişen Türkiye’deki kentin durumunu görüştüler.

Giriş Tarihi: 14 Ocak 2015 Çarşamba 05:50
Aradaki buzlar toplantı ile eridi

AK Parti Hükümetlerinin yaptığı yatırım ve teşviklerle; KOBİ’lere (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) verdiği önem ve destekle Anadolu Sermayesini güçlendirdiğinin altını çizen Başkan Güvenç, “Reis-i Cumhurumuz Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Ahmet Davutoğlu önderliğinde felsefemiz belli, halkımız ve sivil toplum kuruluşlarımızla özel teşebbüsle beraber yürüyoruz. Bu ülkenin maddi ve manevi kalkınması ancak bu şekilde gelişir. 12 yıldır gece gündüz demeden bütün kanat önderlerimizle, Sivil toplum kuruluşlarımızla ve müteşebbislerle hep beraber geziyoruz” dedi.

Güvenç, Memlekete Katkı Sağlayan Herkesin Yanındayız

TÜMSİAD’ın Şanlıurfa’da önemli hizmetler yürüttüğünü aktaran Başkan Güvenç, “Çok önemli bir Sivil Toplum kuruluşumuz, tebrik ediyorum. Hepiniz ayrı sektörlerde burada bir araya gelip şehrin, mesleklerin ve ticaretin sorunlarını konuşuyorsunuz. Sizleri dikkatle takip ediyoruz, gönlümüz bu memleketi seven kanaat önderleri ve Sivil Toplum Örgütleriyle bu memlekete çivi çakan, bu memlekete katkı sağlayan herkesin yanındayız. Başkan Beyin davetleri için teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Sade, Şanlıurfa İçin Başkanımızla Çok İyi İşler Yapacağız

Şanlıurfa TÜMSİAD Şubesi Başkanı Mehmet Sadık Sade ise, “ Yoğun programına rağmen bizlere zaman ayırdığı için Başkan Güvenç’e teşekkür ediyorum, Şanlıurfa’nın sorunlarını Başkan beyle konuşup çözmeye çalışacağız. Şanlıurfa için Başkanımızla çok iyi işler yapacağız. Gerekli konularda istişare yapacağız, toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Urfa emniyetinden HDP operasyonu

Urfa emniyetinden HDP operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık