Ana Sayfa Urfa Haberleri ARAPÇA BİLENLERE MÜJDE!

ARAPÇA BİLENLERE MÜJDE!

Dünyanın en büyük iletişim şirketlerinden biri olan Turkcell Global, 20 Fesih Arapça bilen müşteri temsilcisini Şanlıurfa İşkur İl Müdürlüğü aracılığıyla arıyor.

Giriş Tarihi: 24 Haziran 2014 Salı 13:05
ARAPÇA BİLENLERE MÜJDE!

Konu hakkında açıklama yapan Şanlıurfa İşkur Müdürü Necdet Karasevda: “  İşkur Müdürlüğü olarak istihdam çalışmalarımız aralıksız olarak devam etmektedir. Bakanlığımız bünyesinde işsiz olan halkımızın istihdam edilmesi noktasında faaliyetlerimiz çeşitli dallarda ve projelerle devam ediyor. Bu kapsamda Dünyanın en iyi iletişim firmalarından biri olan Turkcell Global müşteri temsilcisi aramaktadır. İşkur Müdürlüğü tarafından bu firmada çalıştırılmak üzere en az lise mezunu ve fesih Arapça yani okuması ve yazmasını bilen vatandaşlara ihtiyaç vardır. Başvurular İşkur müdürlüğümüze bizzat yapılmakta olup 3,5 aylık bir eğitim görüp kalıcı iş imkanı bulacaklardır.” Dedi.

27 Haziran 2014 tarihinde İşkur İl Binasında mülakatı yapılacak olan Turkcell Global müşteri temsilciliğinde çalışacak vatandaşlara “ Müşteri Temsilcisi” Kursu 1 Temmuz itibariyle verilecek. İşkur tarafından sosyal güvencesi sağlanacak olan kursta 68 gün toplamda 544 saat çalışacak ve kurs görecek vatandaşlara günlük yine İşkur tarafından 20 TL ödenecek. 68 günlük eğitim sonrası Turkcell Globol tarafından kursunu bitiren ve başarılı olan kursiyerler istihdam edilecek.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star