Ana Sayfa Urfa Haberleri AŞEVİ, BU BAYRAMDA FAKİRLERİ UNUTMADI

AŞEVİ, BU BAYRAMDA FAKİRLERİ UNUTMADI

Şanlıurfa'nın en önde gelen yardım kuruluşlarından biri olan Gönüllü Kuruluşlar evi bu bayramda yardıma muhtaç aileleri unutmayarak,ailelerin sofrasına zerde ve pilav ikramında bulundu.

Giriş Tarihi: 28 Temmuz 2014 Pazartesi 08:58
AŞEVİ, BU BAYRAMDA FAKİRLERİ UNUTMADI

22 yıldır Şanlıurfa'da faaliyet gösteren yardım kuruluşu olan Gönüllü Kuruluşlar Aş Evi bu yılda yetim ve öksüzleri unutmadı.Her yıl Ramazan ayında Zerde ve Pilav ikramında bulunan Aş Evi bugünde yardıma muhtaç ailelerin sofrasına katkı sağladı.

Çalışmalar hakkında bilgi veren Gönüllü Kuruluşlar aş Evi Sorumlularından Ahmet Nazi Halhallı 22 yıldır yardımların yapıldığını belirterek bu yılda yardıma muhtaç ailelere yardım edildiğini söyledi.

Halhallı: " Şanlıurfa'da 22 yıldır fakir,yetim,öksüz,dul,şehit ailesi,yaşlı ve mahkum ailelerine yardımlarımızı sürdürüyoruz.Tabii bunları tek başımıza yapmıyoruz ve yapamayız.Maddi durumu iyi olan aileler yardım ediyor,iş adamlarımız katkı sağlıyor bu yılda bu ihtiyaç duyan ailelerin sofrasına bir nebzede olsa aş verdiğimiz için onu duyuyoruz.Bize destek veren bütün kardeşlerimize teşekkür ediyorum."Dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star