Ana Sayfa Ekonomi ASKON YAZMACI'YI AĞIRLADI

ASKON YAZMACI'YI AĞIRLADI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şubesi Şanlıurfa Girişimci İş kadınları Derneği (SUGİŞKAD) Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı'yı konuk etti.

Giriş Tarihi: 22 Mart 2016 Salı 14:17
ASKON YAZMACI'YI AĞIRLADI

Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Şanlıurfa Şube Başkanı Orhan Şahin, Kadın Kolları Başkanı Birgül Mesçi, Genç ASKON Şube Başkanı Abdurrahman Tanrıverdi ve yönetim kurulu üyeleri ziyarette hazır bulundu.

Ziyarette konuşan Şanlıurfa Girişimci İş kadınları Derneği (SUGİŞKAD) Başkanı Cevahir Asuman Yazmacı, ASKON'un kısa sürede büyük bir atılımda bulunduğunu, kurduğu ekiple beraber büyük başarılara imza attığını söyledi.

Turizm konularının ele alındığı ziyarette Şanlıurfa'nın tarımda yakalayamadığı başarıyı turizmde yakalaması için yapılması gerekenler ele alındı.

Bölge Turizmin büyük darbe aldığı bu günlerde Şanlıurfa'nın da büyük yara aldığını dile getiren Yazmacı bu dönemi eksiklikleri tamamlamakla geçirmenin gerektiğinin altını çizdi. Şanlıurfa da daha kaliteli işletmelere sahip olmak için, eksiklikleri tamamlamak, gelecek dönemde daha kaliteli hizmet sunmayı sağlayacaktır diye konuştu.

ASKON Kadın Kolları Şanlıurfa Şube Başkanı Birgül Mesçi ise, ASKON Şanlıurfa şubesinin kurulduğu günden buyana yapmış olduğu çalışmaları anlatarak, Şanlıurfa'da yaşanan sorunları çözümleri ile birlikte rapor haline getirdiklerini ve ilgililere ulaştırdıklarını, ilimizde kadın girişimci sayısının arttırılmasına yönelik “girişimci kursları” düzenlediklerini söyledi.

Mesçi," Şanlıurfa'nın birçok değeri bulunmaktadır bunlardan biride turizmdir Şanlıurfa birçok noktada olduğu gibi turizmde de hak ettiği noktada değildir, Şanlıurfa işletmecisiyle, halkıyla, çalışanı ile kısaca Şanlıurfa'da yaşayan herkesin bu konuda ortak hareketle davranıp turizm konusunda hak ettiği noktaya gelebilmesi için çalışması gerekmektedir" dedi.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Şanlıurfa hayvancılıkta öne çıkacak

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star