Ana Sayfa Siyaset Aslıhan: Eyyübiye’yi iyi tanıyorum

Aslıhan: Eyyübiye’yi iyi tanıyorum

AK Parti Eyyübiye Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan Şanlıurfa Milli Eğitim Şube Müdürü Hüseyin Aslıhan, siyasette millete hizmetin esas olduğunu söyledi.

Giriş Tarihi: 31 Ekim 2013 Perşembe 11:50
Aslıhan: Eyyübiye’yi iyi tanıyorum

Gazetemizi ziyaret ederek, Yazıişleri Müdürümüz Mehmet İnat’la görüş alışverişinde bulunan Hüseyin Aslıhan, neden siyasete girdiğini açıkladı.
Şanlıurfa’nın yeni kurulan ilçesi Eyyübiye’nin büyük bir nüfusa ve geniş bir alana sahip olduğunu söyleyen Hüseyin Aslıhan, “Şanlıurfa demek, Eyyübiye demektir. Eyyübiye’de Urfa’nın, hatta diğer illerin bile insanları birlikte yaşıyor. Böyle bir yerde başarılı belediyecilik hizmeti yapmak, insanları tanımak, onlarla barışık olmaktan geçer. Toplumumuzun tüm kesimleriyle diyalog kurabilen, her kesimle barışık bir yapıda olduğum için bu hizmete adayım” dedi.
Aldığı eğitim, meslekte geçen 20 yıllık hizmet tecrübesi ve seçim bölgesindeki insanlara yakınlığı ile adından söz ettiren Aslıhan, bölgenin kanaat önderlerinden Şeyh Halit Aslıhan’ın oğlu. Emirler ailesi olarak bilinen Aslıhan ailesi, Şanlıurfa’da ve özellikle Eyyübiye bölgesindeki tüm kesimlerde saygı gören, birleştirici yapısıyla tanınıyor.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Erdoğan Dolarlarını Bozdurdu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık