Ana Sayfa Urfa Haberleri Atatürk Barajı Sulama Birliği'nde Seçim Yapıldı

Atatürk Barajı Sulama Birliği'nde Seçim Yapıldı

Şanlıurfa’nın ve bölgenin en büyük sulama birliklerinden biri olan Atatürk Barajı Sulama Birliği Genel Kurulu yapıldı. Tek liste ile seçime giden Atatürk Barajı Sulama Birliğinde Osman Aydoğdu 78 oy ile başkan seçildi.

Giriş Tarihi: 3 Ekim 2016 Pazartesi 21:59
Atatürk Barajı Sulama Birliği'nde Seçim Yapıldı

Tek liste ile seçime giden Atatürk Barajı Sulama Birliği seçiminde Genel Kurula katılan 78 Meclis üyesinin tamamı oyunu kullandı. Tüm delegeler oylarını kullandıktan sonra sandık açıldı.

Osman Aydoğdu 78 oy ile başkan oldu. Başkan seçilen Osman Aydoğdu’nun yönetim kurulu üyeliklerine Mustafa Acıoğlu, Ramazan İnce, Gani Sarı, Mehmet Güneş, denetim kurulu üyeliklerine ise Mustafa Yıldırım, Ahmet Taş ve Sıtkı Taşçı seçilirken katip de Gaffari Acıoğlu ve Ali Durmaz oldu.

Başkan seçilen Osman Aydoğdu, bütün üyelere teşekkür ederek, “Yıllardır bizim ilkemiz halka hizmet hakka hizmettir. Hiçbirimiz bu makamlarda kalıcı değiliz. Önemli olan halkımıza kalıcı eserler bırakmaktır. Seçim tüm çiftçilerimize hayırlı olsun. Tüm delegelere teşekkür ediyoruz. Bölgemiz çiftçilerine en iyi hizmeti sunmak için bundan sonra da bundan önceki yıllarda olduğu gibi canla başla çalışacağım. Ürün kalitesinin artması, su tasarrufu ve üretimde masrafların azaltılması için çalışacağım” şeklinde konuştu.

YORUMLAR
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star