Ana Sayfa Magazin ATV KANALINA TEPKİ YAĞDI

ATV KANALINA TEPKİ YAĞDI

ATV’de yayınlanan “Evli ve Öfkeli” dizisinin 14. Bölümünde doğulu tv sahiplerini cahil ve pavyon düşkünü olarak gösteren sahneler güneydoğulu izleyiciler ve tv sahipleri tarafından tepki ile karşılandı.

Giriş Tarihi: 18 Ocak 2016 Pazartesi 06:08
ATV KANALINA TEPKİ YAĞDI

Dizinin 14. Bölümünde KIROJ TV ismi ile güneydoğuluların kro olduğuna gönderme yapan sahnelerde Doğulu ve KROJ TV’nin sahibi olarak lanse edilen filmdeki sahnede, Doğulu TV sahiplerinin alkol, kadın ve pavyon düşkünü olduğu iş görüşmelerini bu ortamlarda yaptıkları topluma empoze edilmeye çalışıldı. Dizinin alkol sahnelerinin RTÜK’ün uygulamalarına karşın blurlanmadığı da ekrana yansıdı.

Söz konusu diziye bir tepki de Ruha TV yönetim kurulu başkanı Ahin Güneş’ten geldi. Ruha TV yönetim kurulu başkanı Ahin Güneş yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“ATV’de yayınlanan “Evli ve Öfkeli” dizisinin 14. Bölümünde doğulu tv sahiplerini cahil ve pavyon düşkünü olarak gösteren o sahneler son derece seviyesiz ve ahlaksızcadır. Dizide alkol sahnelerini bile kapatmayan söz konusu kanal, Doğulu tv kanalı sahiplerini pavyonlarda iş görüşmesi yapan, çiğköfte rakı ve kebaptan başka yiyip içmeyen olarak son derece kültürsüz ve kro gösteren sahneleri protesto ediyoruz. Asıl kro ATV çatısı altında bu dizide bu şekil seneryo koyanlar kro, ahlaksız ve terbiyesizdir. Biz Ruha TV olarak bu sahneyi yargıya taşıyacağız. O diziyi çekenler doğulu tv kanalı sahiplerinin nasıl insanlar olduklarını görmek istiyorlar ise oturdukları koltuklardan kıçlarını kaldırıp buralara gelsinler. Öyle İstanbul’dan yazılan seneryolarla  doğu insanını aşağılayamazlar”

 

İşte, ATV’de yayınlanan “Evli ve Öfkeli” dizisinin 14. Bölümünde doğulu tv sahiplerini cahil ve pavyon düşkünü olarak gösteren o sahneler.

 

İlgili Bölümü İzlemek İçin Tıklayın: 

EVLİ VE ÖFKELİ DİZİSİNE TEPKİ YAĞDI

ATV’de yayınlanan “Evli ve Öfkeli” dizisinin 14. Bölümünde doğulu tv sahiplerini cahil ve pavyon düşkünü olarak gösteren sahneler güneydoğulu izleyic

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Yukarı Çık