Ruha TV'yi online izlemek için tıklayın

Ana Sayfa Urfa Haberleri Av. Bekir Eren Harran kırsalında

Av. Bekir Eren Harran kırsalında

Bekir Eren, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinliyor, not alıyor, yardımcı olacağını, kendilerinin de AK Partiye destek olmalarını istiyor.

Giriş Tarihi: 27 Mayıs 2011 Cuma 09:47
Av. Bekir Eren Harran kırsalında
     AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Av. Bekir Eren, 12 Haziran 2011 tarihinde yapılacak olan Genel seçimler için sürdürdükleri çalışmalar kapsamında Harran ilçesi kırsalındaki vatandaşları ziyaret ederek broşür dağıtıp kendini tanıttı. Eren, vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinliyor, not alıyor, yardımcı olacağını, kendilerinin de AK Partiye destek olmalarını istiyor.

     Harran köy gezileri kapsamında İmambakır, Lezge, Tekneli, Arın ziyareti ve Taziye ziyareti, Ünlü Köyü ziyareti ve Taziye ziyareti, Yünlüce, Duran, Uluağaç, Çepkenli, Yukarı Yakınyol, Bozceylan, Küplüce ve Akelçi köylerini gezerek vatandaşların hal hatırını sorup AK Parti Hükümetinin icraatlarını anlatan Şanlıurfa Milletvekili adayı Av. Bekir Eren, “Yeni dönem Türkiye’miz ve Şanlıurfa’mız için çok önemli. Hükümet olarak yeni Anayasa hazırlanacak. Birçok yatırımlar gerçekleştirilecek. En önemlisi Şanlıurfa’mızın yıllardır kangren olmuş sorunları çözüme kavuşacak. Yeni yeni yatırımlar olacak. Şanlıurfa’mızda birçok sağlık ve eğitim yatırımı olacak. Onun için hemşehrilerimiz 12 Haziran günü mutlaka sandık başına gidip oylarını AK Partiye vermeli. Çocuklarımızın geleceği için düşünsek bile oylarımızı AK Partiye vermeliyiz” dedi.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık