Ana Sayfa Teknoloji AVEA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ŞANLIURFA'YA GELDİ

AVEA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ŞANLIURFA'YA GELDİ

Ali Yılmaz: "Türkiye geneline baktığımızda doğrudan veya dolaylı olarak yarattığımız istihdam 45 bine ulaştı. Son 5 yılda yaklaşık 4 milyar lira yatırım yaptık"

Giriş Tarihi: 31 Mayıs 2012 Perşembe 11:36
AVEA GENEL MÜDÜR YARDIMCISI ŞANLIURFA'YA GELDİ
Avea Genel Müdür Yardımcısı Ali Yılmaz, Türkiye genelinde oluşturdukları istihdamın doğrudan veya dolaylı olarak 45 bine ulaştığını belirterek, Son 5 yılda yaklaşık 4 milyar lira yatırım yaptık'' dedi.
Yılmaz, Türkiye genelinde başlattıkları ve bayileriyle bir araya gelmeyi planladıkları ''Sinerji toplantıları'' kapsamında Şanlıurfa'da bayi ve basın temsilcileriyle bir araya geldi.
Burada yaptığı konuşmada Türkiye'nin en hızlı büyüyen GSM operatörü olduklarını söyleyen Yılmaz, şunları kaydetti:
''Avea'nın başarısında ve rekorlar kıran büyümesinde kilit rol oynayan bayilerimizle, Güneydoğu'nun incisi Şanlıurfa'da bir araya gelmek istedik. Anadolu, Avea için her zaman öncelikli bir öneme sahip. Avea olarak Şanlıurfa ve Gaziantep'teki müşterilerimizden aldığımız güçle, geleceği çok aydınlık görüyoruz. Son 5 yılda yaklaşık 4 milyar lira yatırım yaptık. 3G bağlantısı Harran'da ve Suruç'ta aynı olsun diye iletişim kulesi sayımızı 24 bine yükselttik ve yükseltmeye de devam edeceğiz. Avea ile tüm Güneydoğu'ya, Şanlıurfa'ya fırsat eşitliği sağlıyoruz.''

Bayi sayısını 910'a çıkardıklarını dile getiren Yılmaz, ayrıca 14 binin üzerinde ulusal çapta zincir mağazada Avea markasını müşterilerle buluşturduklarını dile getirdi.-''İlk çeyrekte doğrudan ve dolaylı istihdamımız yaklaşık 6 bine ulaştı''-Çağrı merkezi sayısının 8'e yükseltildiğini aktaran Yılmaz, ''Burada 2 bin 500 kişi istihdam ediliyor. İlk çeyrekte Avea'nın doğrudan ve dolaylı olarak yarattığı istihdam yaklaşık 6 bine ulaştı. Distribütör, Avea dağıtım merkezi, Avea iletişim merkezi, Avea satış noktası ve Avea anahtar bayilerimizi de eklediğimizde bu sayı artıyor. Türkiye geneline baktığımızda doğrudan veya dolaylı olarak yarattığımız istihdam 45 bine ulaştı'' diye konuştu.


Yılmaz, konuşmasının ardından şirketin büyümesinde anahtar rolü üstlenen bayilere ''Altın anahtar'' ödülü ve hediye çeki verdi. YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık