Şanlıurfa

Ana Sayfa Urfa Haberleri AVŞAR KIZINI KİM VE NE İÇİN GETİRTDİ?

AVŞAR KIZINI KİM VE NE İÇİN GETİRTDİ?

Türkiye İş Kadınları Derneği (TİKAD) yönetim kurulu üyeleri ile sanatçı Hülya Avşar,kızının gelişi ile polemikler başlamaya geldi.İlk soru ise Avşar kızının kim tarafından getirildiği oldu.

Giriş Tarihi: 23 Kasım 2014 Pazar 16:54
AVŞAR KIZINI KİM VE NE İÇİN GETİRTDİ?

Şanlıurfa'nın Suruç İlçesinde sığınmacı Misafir olarak gelen Kobani'ye destek amaçlı Türkiye'nin birçok ilinden destekler sürüyor.Destek amaçlı Şanlıurfa'ya dün gelen Avşar Kızı'nın ise gelişi ile polemik başladı.Özellikle sosyal medya üzerinden yayınlanan fotoğraf üstlerinde Avşar kızının buraya bazı kişilerin eğosunu tatmin etmek yani rant sağlamak için geldiği görüldü.

 Kobani halkına destek için gelen Hülya Avşarın gelişi esnasında ise yine dikkat çeken görüntülerden biri Şanlıurfa'dan Kobani'ye giden STK ve Belediye Başkan yardımcıları oldu.Genelde Kobani'ye gitmeyi bırakın kentte çalışma bile yapmayan bazı kişilerin Hülya Avşarın yanında sırf fotoğraf çekmek için gitmesi yine tepki konusu oldu.

Öte yandan ise Ak Parti Şanlıurfalı bir Milletvekilinin ise sürekli Avşar kızının yanından ayrılmaması ve her fotoğraf karesinde yer alması ise yine kafalarda farklı sorular uyandırdı. 

 

YORUMLAR
  • yorum2014-11-24 09:17:15cindi durmaz

    hülya avşarın bu duyarlığı bu yardımı başka yerlere çekmeye gerek yoktur. temamen insani yardım olarak bakmak lazım. bütün sanatçı ve iş adamlaımızdan bu duyarlığı bekliyorum.

Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Şehitkamil Belediyespor Şanlıurfa Deplasmanında Galibiyet Arıyor

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star