Ana Sayfa Urfa Haberleri AVUKATLAR BOWLİNG TURNUVASINDA STRES ATTI

AVUKATLAR BOWLİNG TURNUVASINDA STRES ATTI

Bölgedeki sosyal, kültürel ve sportif aktivitelere ev sahipliği yapan Ş.Urfa Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde, alışveriş merkezi yönetimi tarafından düzenlenen Avukatlar Bowling turnuvası büyük bir heyecan ve çekişmeyle gerçekleşti.

Giriş Tarihi: 22 Ocak 2014 Çarşamba 12:22
AVUKATLAR BOWLİNG TURNUVASINDA  STRES ATTI

Turnuva açılışında Ş.Urfa Baro Başkanı Av.Ali Fuat Bucak konuşma yaptı. Avukatlık mesleğinin çok zor ve stresli olduğunu anlatan Bucak, “Meslektaşlarımızı farklı bir etkinlikte buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu etkinlik genç meslektaşlarımızın kaynaşmasına da vesile olacak. Ayrıca, bu tür etkinlikler tüm meslektaşlarımızın stresli ortamdan bir süre uzaklaşmalarını sağlayacaktır'' dedi.

Bucak, turnuvaya katılımın fazla olmasından duydukları memnuniyeti de dile getirerek, ''Şimdiden turnuvaya katılan tüm meslektaşlarıma başarılar diliyor ve Piazza’ya bu organizasyondan dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yaklaşık 90 avukatın 16 takım halinde yarıştığı turnuvada dereceye girenlere kupaları ve çeşitli hediyeler verilirken, turnuva sonunda pasta kesilerek kutlama yapıldı. Turnuvada, kazananlar mutlu olurken, kazanamayanlar da hoşça vakit geçirmenin keyfini yaşadılar.

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star