Ana Sayfa Güncel Ayhan Yarın Tahliye Ediliyor.

Ayhan Yarın Tahliye Ediliyor.

Emek, Özgürlük ve Demokrasi Bloğu Bağımsız adayı olarak Şanlıurfa Milletvekili seçilen KCK davası tutuklusu ibrahim Ayhan’ın tahliyesi Cuma gününe kaldı.

Giriş Tarihi: 16 Haziran 2011 Perşembe 22:30
Ayhan Yarın Tahliye Ediliyor.
İbrahim Ayhan’ın Avukatı Bekir Benek, İbrahim Ayhan'ın mazbatasını aldıktan sonra dün Diyarbakır’daki Özel Yetkili Mahkemeye  resmi başvuruyu yapmıştı.

Urfa Haber'e tahliye başvurusu ile ilgili açıklama yapan
İbrahim Ayhan’ın Avukatı Bekir Benek "dün Diyarbakır’daki Özel Yetkili Mahkemeye  resmi başvuruyu yaptık. Bürokraside ki aksaklıklar yüzünden sayın İbrahim Ayhan'ın tahliyesi Cuma gününe kaldı. İbrahim beyin 17 Haziran Cuma günü büyük ihtimalle öğleden sonra saat 16:00 sıralarında tahliye edilmesini bekliyoruz. Yapılan görüşmeler ve müracaatımıza göre sayın Ayhan'ın Cuma günü kesin tahliye edileceği yönündedir." dedi.

Bekir Benek ayrıca İbrahim Ayhan'ın cezaevinden gönderdiği ve Urfa Haber aracılığı ile yayınlanmasını istediği açıklamasınıda dile getirdi. Bekir Benek, tutuklu milletvekili İbrahim Ayhan'ın söz konusu mesajında "Urfa halkımla özgür ortamda buluşmak, onların sorunları,hüzünleriyle ortaklaşmak ve sorunları gidermek için bir an önce özgürlüğe kavuşmak ve halkım için çalışmak istiyorum." dediğini açıkladı.(Urfa Haber ÖZEL)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Eyyübiye Belediyesinde FETÖ operasyonu

Eyyübiye Belediyesinde FETÖ operasyonu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık