Ana Sayfa Urfa Haberleri AYHAN'A ADAM DÖVDÜRTTÜ İDDİASI

AYHAN'A ADAM DÖVDÜRTTÜ İDDİASI

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde dün yaşanan bir darp olayında Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın azmettirdiği iddia edildi.

Giriş Tarihi: 8 Ocak 2016 Cuma 06:57
AYHAN'A ADAM DÖVDÜRTTÜ İDDİASI

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde dün bir darp olayı yaşandı. Darp olayını İlçe Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın yaptırdığı ileri sürüldü. Darp edilen kişinin babası Ahmet Kaydı, daha önce de defalarca tehdit aldıklarını iddia etti. 


Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde eczane açmak isteyen Ömer Kaydı, iddiaya göre ruhsat engeline takıldı. Bu konuyla ilgili defalarca belediye ile görüşme yapan Kaydı, Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın ruhsat vermemek için uğraştığını öne sürdü. Savcılğa suç duyurusunda bulunarak hakkını aramaya çalışınca da tehdit edildiğini ve sonunda da ağabeyinin darp edildiğini söyledi.

 

İddialar bu yönde. Darp edilen Sabahattin Kaydı’nın babası Ahmet Kaydı, Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın daha önce ruhsat sözü vermesine rağmen, bu sözünden vazgeçtiğini öne sürdü.

 

İş bu noktaya gelince de Sabahattin Kaydı, iddiaya göre büyük bir kalabalık tarafından dövülerek darp edildi. Ağır yaralanan Kaydı, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma hastanesinde tedavi altına alındı. Yakınları ise, hastaneye akın etti.Yapılan iddialara ilişkin ise, Akçakale Belediye Başkanlığından henüz bir açıklama yapılmadı. Belediyenin konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyor.         kaynak: edessatv.com
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık