Ana Sayfa Magazin Aynı Anda Oy Attılar

Aynı Anda Oy Attılar

Eşi Belçim Bilgin Erdoğan ile birlikte sandık başına gelen Yılmaz Erdoğan, oy kullanırken yaptığı esprilerle herkesi güldürdü.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2011 Pazartesi 09:50
Aynı Anda Oy Attılar
Eşinin bulunduğu kabine doğru ilerleyen Erdoğan, görevliler tarafından esprili bir şekilde uyarıldı. Erdoğan bunun üzerine eşine dönerek “Hangi partiye oy attığını gördüm” dedi.
-  Sibel Can küçük oğlu Emir’le oy kullanırken “Hepimizin çocukları var, hepimiz çocuk büyütüyoruz. Bu yüzden onların rahat edeceği, istediklerini yapabileceği bir ortam oluşmasını istiyorum” dedi.
-  Emre Altuğ ve eşi Çağla Şıkel oy pusulalarını sandığa aynı anda attı.
-  Seren Serengil oyunu kullandıktan sonra “Başka ülkelerde havaalanlarında ikinci sınıf insan muamelesi görüyoruz. Bu yüzden vize sorunlarının çözülmesini istiyorum. Tüm dünyaya vizesiz gidebilmeliyiz” dedi.
-  Bengü “Ben bir sanatçı olarak hiçbir zaman siyasi konuşmalar yapmadım. Hep kaçındım böyle konuşmalardan. O yüzden herkes için hayırlı olsun diyorum ” diye konuştu.
-  Ozan Güven‘in oy kullanmaya beraber geldiği oğlu Ali’nin üzerindeki Beşiktaş forması dikkat çekti. Fanatik Beşiktaşlı Ozan Güven’in bu sevgisini oğluna da aşıladığı görüldü.
-  Kayahan “Ekonomik olarak daha da güçlü bir ülke olmak için hep birlikte çabalamalıyız. Ortadoğu’daki karışıklığın buraya gelmeden bitmesini ümit ediyorum” diye konuştu.
-  Muazzez Ersoy öğle saatlerinde sandığa geldi, oy kullandıktan sonra yorum yapmaktan kaçındı.
-  Ferhat Göçer “Ben son derece demokratik bir ülke görüyorum. Yarınımızı da son derece aydınlık görüyorum” dedi.
-  Eski milli basketçi İbrahim Kutluay oyunu eşi Demet Kutluay ile birlikte kullandı. Kutluay, boyunun uzunluğu nedeniyle oy kabininde zor anlar yaşadı.
-  Sabah çok erken saatlerde Cihangir’de oyunu kullanan ünlü komedyen ve oyuncu Ata Demirer, sandık başındaki görevliyle aralarında yaşanan komik diyaloğu witter’da anlattı. “Tarihi salaklığım: Seçim görevlisi bey: ‘Telefonunuzu alabilir miyim?’ ‘Ee, BKM ’den bana ulaşabilirsiniz’ ‘Hayır, makineyi diyorum! Yasak da...”(milliyet.com)
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerik







Yukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star