Ana Sayfa Urfa Haberleri AYŞEGÜL KAMAN ANADOLU LİSESİ KARNE VE TABLET DAĞITIM TÖRENİ

AYŞEGÜL KAMAN ANADOLU LİSESİ KARNE VE TABLET DAĞITIM TÖRENİ

Karaköprü İlçesi Karne dağıtım töreni Karaköprü İlçesi Kaymakamı Mustafa Kutlu, Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Sarmış ve İl Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet ALAY’ın katılımıyla Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi’nde karne ve tablet dağıtım töreni yapıldı.

Giriş Tarihi: 13 Haziran 2014 Cuma 15:37
AYŞEGÜL KAMAN ANADOLU LİSESİ KARNE VE TABLET DAĞITIM TÖRENİ

Karaköprü ilçesinin  ve Şanlıurfa ilinin eğitimdeki modern yüzü Ayşegül Kaman Anadolu Lisesi gerek fiziki donanımı gerekse teknolojik imkanları  ile okulu görenleri büyülerken bugün bir çok özel okulda olmayan  geniş kapsamlı kütüphanesi, spor kompleksi, fitness salonu, fen , Müzik, yabancı dil ve bilgisayar laboratuvarları gibi geniş imkanlarını Şanlıurfa öğrencilerine sunmaktadır.

Dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi. Ayrıca faaliyetlerinden dolayı bir çok öğrenciye kitap okuma alışkanlığını zenginleştirmek için kitap hediye edildi. Okul Müdürü Ümit Yaşar Ayşegül Kaman Anadolu Lisesinin Şanlıurfa’nın Eğitim ve Öğretimine katkısının çok fazla olacağına inandığını belirterek bu zengin imkânların iyi değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

 

 

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Fıstık Hali

Fıstık Hali" Barınakları Oldu

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star