Ana Sayfa Urfa Haberleri AYŞENUR AYHAN KIRSAL MAHALLE GEZİLERİNE BAŞLADI

AYŞENUR AYHAN KIRSAL MAHALLE GEZİLERİNE BAŞLADI

Akçakale Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın Eşi Ayşenur Ayhan İlçe genelindeki kırsal mahalle ev toplantıların startını verdi.

Giriş Tarihi: 16 Şubat 2016 Salı 04:26
AYŞENUR AYHAN KIRSAL MAHALLE GEZİLERİNE BAŞLADI

Akçakale belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın ilçe genelinde yürüttüğü alt ve üst yapı çalışmaları ilçe halkının takdirini toplarken diğer yandan da belediye başkanı Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan’da sosyal projelerin yanında birde mahalle gezilerinin ve ev toplantılarının ilkini gerçekleştirdi.

İlk toplantısını Ekinyazı mahallesinde gerçekleştiren Ayşenur Ayhan Mahalle kadınları tarafından Kadın Kültür merkezi ve taziye evi olarak Akçakale belediyesi tarafından yapılan kompleks önünde karşılandı. Kısa bir süre önce açılan kadın kültür merkezi ve aynı zamanda taziye evi olarak ta hizmet veren kompleksin mefruşat halı ve çeşitleri eksikliklerini de gideren Akçakale belediyesi mahalle halkının takdirini topladı. Kadınlarla bir araya gelen Ayşenur Ayhan onlarla sohbet edip dertlerini dinledi. Seçimden seçime değil her daim halkın yanında olduklarını gösteren Ayşenur Ayhan kadınlarla tek tek ilgilenip sorunlarını not aldı.  Ziyareti sırasında çocukları da unutmayan Ayşenur Ayhan onlara çeşitli hediyeler verdi.

Ziyaret sonrası açıklamada bulunan Akçakale belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan’ın eşi Ayşenur Ayhan şunları söyledi; “ Bu gün Akçakale belediyesi olarak mahalle toplantılarımıza başladık. Ekinyazı Mahallemizdeyiz muhtarımızın bizden isteği olmuştu yerine getirmenin mutluluğu içerisindeyiz. Kadın kuran kurusunun eksikliklerini giderdik. Bayanlarımız bizim için dualar okumuşlar Allah onlardan razı olsun. Beraber dertleştik sorunlarını dinledik. Çocuklara da çeşitli hediyeler getirdik. Ev toplantılarımıza devam edip halkın istek ve sorunlarına yerinde çözüm bulacağız.” Dedi.

Ekinyazı Mahalle sakinleri Akçakale belediyesine yaptıkları taziye evi ve kadın kültür merkezi için teşekkür etti.

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık