Ana Sayfa Siyaset Bahçeli:AK Parti 28 Şubat imalatı

Bahçeli:AK Parti 28 Şubat imalatı

MHP lideri Bahçeli, "AK Parti'nin bir 28 Şubat yapımı, klasiği, sürümü ve imalatı olduğu net ve berraktır" dedi.

Giriş Tarihi: 28 Şubat 2012 Salı 05:59
Bahçeli:AK Parti 28 Şubat imalatı
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin TBMM grup toplantısında yaptığı konuşmada, '28 Şubat post modern müdahalesi''nin diğerlerinden ayrı ve kıyaslanmaz bir özelliği bulunduğuna dikkati çekerek şunları kaydetti:
''Adalet ve Kalkınma Partisi zihniyeti, bu karanlık dönemde yeşermiş ve bin yıl süreceği iddia olunan süreçten siyasetin kundağına düşmüştür. Olan maalesef, rahmetle andığımız merhum Necmettin Erbakan Bey ve arkadaşlarına olmuştur. Sıkıntıyı onlar çekmiş, siyasetten onlar yasaklanmış, hükümetten onlar uzaklaştırılmıştır. Ve elbette Adalet ve Kalkınma Partisine gün doğmuş, başta Başbakan olmak üzere, Milli Görüş gömleğini çıkartanlar sözde mazlum görüntüleriyle demokrasi dışı temas ve dayatmalardan ziyadesiyle kazançlı çıkmışlardır.
Artık Adalet ve Kalkınma Partisinin bir 28 Şubat yapımı, klasiği, sürümü ve imalatı olduğu şüpheye yer bırakmayacak kadar net ve berraktır."

Eğitime ilişkin kanun teklifi
''Adalet ve Kalkınma Partisi döneminde, Türk milli eğitim sisteminin sorunlarından kurtularak, atılım yapamadığını'' öne süren Bahçeli, "Hükümet, günü kurtarmaya dönük çelişkileriyle, polemik dozu had safhada olan yaklaşımlarıyla ve istimara prim veren siyasi tutumuyla eğitim sistemimizi adeta yap boz tahtasına çevirmiştir" dedi.
YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Baydilli’ye yılın belediye başkanı ödülü

Kurumsal

İçerik

Gündem

Siyaset

Teknoloji

Yukarı Çık