Ana Sayfa Urfa Haberleri Bakan Çelik 11 Nisan Projesi İçin Sert Konuştu

Bakan Çelik 11 Nisan Projesi İçin Sert Konuştu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabında yaptığı açıklamada projeye karşı çıkanları "Atanlar" olarak değerlendirdi.

Giriş Tarihi: 15 Haziran 2013 Cumartesi 16:04
Bakan Çelik 11 Nisan Projesi İçin Sert Konuştu

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabı üzerinden kendisi ile mesajlaşan Şanlıurfa'lı Mahmut Mance isimli bir vatandaşa verdiği yanıtta "Ş.Urfa'da 5 kent meydanı yapılıyor.biride11nisan 30binm2si yeşil alan neresi beton Atanlara değil iş yapanları takip edin." dedi.

Fulya Kürkçüoğlu isimli Şanlıurfa'lı bir bayanın yanı sıra Şanlıurfa Valisi Celalettin Güvenç'in de katıldığı Bakan Çelik'in yer aldığı mesajlaşmada hayli sert üsluplar kullanıldı.

İşte bakan, vali ve vatandaş arasında geçen diyaoglar:

Faruk ÇELİK@csgbfarukcelik21 sa @fulya_krkcglu Okudum.kafa yoranlarla konuşulur.anlaşılır.problem her şeye karşı anlayış.abideye karşı gibi...zaman kayb etmeyelim.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu20 sa @csgbfarukcelik Urfalılar sadece çevrenizde olanlar değil. Samimi Urfalılar var bu şehirde, onları lütfen gözardı etmeyin sayın bakanım.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu20 sa

@csgbfarukcelik sayın bakanım içimize sinmiyor işte nedenlerimizde belli ama sizde bizleri ön yargılarınızdan arınarak dinleyin lütfen.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 @csgbfarukcelik twitlerim gözden kaçmış olmalı o zaman sayın bakanım.Muhatap kabul ettiğinz için teşekkürler ama inanın karşı değil samimiyz

Faruk ÇELİK@csgbfarukcelik21 sa @fulya_krkcglu benden böyle talebiniz olmadı .Ayın son günleri Urfadayım.memnuniyetle görüşürüz.

Faruk ÇELİK@csgbfarukcelik21 sa @fulya_krkcglu Ş.Urfa lehine her görüşe ,fikre saat mefhumu tanımadan açık olduğumu herkes bilir.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 s @csgbfarukcelik yazı şahsıma ait. Yazıdan sonra atıyor muyuz tutuyor muyuz. Samimi miyiz değil miyiz karar sizin bakanım. Saygılar.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 sa @csgbfarukcelik o zaman değerli vaktinizi ayırıp şu yazıyı okumanızı tavsiye ediyorum. /koseyazisi4151…

 

Faruk ÇELİK@csgbfarukcelik21 sa @fulya_krkcglusöylediğim doğru değilse,nederseniz haklısınız.iftira atılıyorsa takdir sizin.Atandan kastım bilgi kirliliği oluşturanlar.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 sa @csgbfarukcelik ama atanlar kelimesi cidden olmadi. Üç beş kişi için samimi olablari ezip gectiniz. Bizi keşke bir dinleseniz keşke.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 s @csgbfarukcelik sayin bakanim ben size bir aydir twet atiyorum hemde tüm samimiyetimle. Ben bu şehrin evladiyim saygiyla ifade ediyorum++

Faruk ÇELİK@csgbfarukcelik21 sa @ManciMahmut Ş.Urfa'da 5 kent meydanı yapılıyor.biride11nisan 30binm2si yeşil alan neresi beton Atanlara değil iş yapanları takip edin.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 sa @csgbfarukcelik @ManciMahmut unutmayin 'atanlar' sayesinde 10 vekil cikartti partiniz. Çevrenizde görünmüyoruz diye 'atanlar' olduk, güzel..

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 sa @csgbfarukcelik @ManciMahmut bana bir yeşil alan gösterin ki altinda dört kat yapi olan ? Sayin bakanim üslubunuz hiç hoş olmadi hiç !

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu21 sa @csgbfarukcelik @ManciMahmut vekili oldugunuz ilin samimi sevdalilarina 'atanlar' tabirini kullandığınız için sonsuz teşekkürler !

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu22 sa Kıymet bilebilmek ayri bir olgu.

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu23 sa @mehmetcafer63 ben burada içimdekileri paylaştım Mehmet bey hatta bilgi kirliliği cümlesi dahi var. ..... /koseyazisi4151

 

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu23 sa @yurday63 sayın valim bilgi kirliliği demişken, nacizane kaleme aldıklarım. Vakit ayırırsanız mutlu olurum. sanliurfa.com/koseyazisi4151

 

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu14 Haziran @yurday63 sayin valim çok mutlu olurum keza söyleyeceklerim tüm samimiyetimle olacaktır.

Celalettin Güvenç@yurday6314 Haziran @fulya_krkcglu fikri olan herkesi dinliyoruz.. sizlede goruselim...

Celalettin Güvenç@yurday6314 Haziran @fulya_krkcglu @ubuyukhatipoglu 11 nisanda bilgi kirliligi olisturuluyor... kamu oyunu aydinlatacagiz

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu14 Haziran Sayın bakanim direnmiyoruz samimiyetle söylüyoruz. Urfa #11NisandaAvmistemiyoruz @csgbfarukcelik yeni bir proje istiyoruz.

 

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu14 Haziran 11 Nisan'a halkla istişare edilerek yeni bir proje istiyoruz. Hemde samimiyetle. Lütfen sesimize kulak verin @yurday63 @ubuyukhatipoglu

 

Fulya Kürkçüoğlu@fulya_krkcglu14 Haziran Sayin başkan Ankara dasiniz ancak Urfa da 11 Nisan i konuşuyor işin uzmanlari. Nedenleriyle anlatiyor.Sesimize kulak verin @egilmezyusuf

 

 

Urfa Haber /ÖZEL

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Kurumsal

İçerikYukarı Çık