Ana Sayfa Urfa Haberleri BAKAN ÇELİK, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ (VİDEOLU)

BAKAN ÇELİK, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ (VİDEOLU)

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik Sözde Basın mensuplarıyla gerçekleştireceği Kahvaltılı toplantıda gündemi değerlendirdi. Basın mensupları için ayrılan yerlere çıkarcı kişiler gelmesi nedeniyle basın mensupları Bakan Çelik’ten açıklama alıp Polis evinden ayrıldı.

Giriş Tarihi: 28 Eylül 2014 Pazar 11:43
BAKAN ÇELİK, GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ (VİDEOLU)

Yaklaşık 2 gündür Şanlıurfa’da olan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Polis evinde Basın mensuplarıyla bir araya geldi. Burada sadece basın ile gerçekleşmesi beklenen toplantıya Belediye başkanları, AK Parti İl Başkanı Kamu Müdürleri ve Urfa’da kaç basın mensubu olduğunu bilmeyen basın daire başkanın yanı sıra tanınmayan kişiler katıldı.

Burada basın mensupları kendileri ile kahvaltıda gündemi değerlendirmesini bekleyen basın mensupları kalabalığı ve ilgisizliği görünce toplantıya direk olarak başlayıp Bakan Çelik’ten açıklama aldı. Bakan Çelik yaptığı açıklamada: “ Kobani’de günlerdir bir olay meydana gelmekte. Türkiye Cumhuriyeti Devleti de bu Kobani’den gelen yaklaşık 160 Bin kişi Türkiye’ye geçiş yaptı. Bazı provakatifler yaşanan bu olaydan çıkar çıkarmakta. Bir köye sözde Türk Askeri havan mermisi atmış bu yalan ve asılsızdır.”Diyerek sözlerine şöyle devam etti.

 

video yükleniliyor

YORUMLAR
Henüz kimse yorum yapmamış, ilk yorum yapan siz olun.
Bu Kategorideki Diğer Haberler
Bu habere de bakabilirsiniz Kebap Şehrinde

Kebap Şehrinde "Balık Döner" Keyfi

Kurumsal

İçerikYukarı Çık
urfa / şanlıurfa / şanlıurfa haber / urfanatik / urfa star